Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
12 years 8 months ago #303 by Taavir
Replied by Taavir on topic Vastus: Lantide teema
Ma olen kogu aeg mõelnud, et see lant sobib mõnele kalamehehest sõbrale kingituseks.
A muidu on ju kuusamo plekid väga head ja ka see peaks kala tooma.
More
12 years 8 months ago #322 by kalavees
Replied by kalavees on topic Vastus: Lantide teema
Mul kunagi sõbrad kinkisidki sellise Kuusamo aastalandi. Alguses mõtlesin et jääbki riiulile. Siis ükskord oli enne kalale minekut landipõud ja poest ei jõudnud läbi minna. Võtsin ta kaasa ja kuna teda peale esimest püüki enam karpi ei kannatanud panna, jäingi sellega püüdma. Kala ma temaga sain ja üks haug oli päris korralik. Jäin tast ilma trossi purunemise tõttu. Tegi nukraks küll kui kõrge kaarega mu silme all lihtsalt minema lendas. Soomes peaksid minu teada need landid odavamad olema

More
12 years 8 months ago #325 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Lantide teema
Raido22
tahaks teada mis veekogudes sa püüad , kui sügavad na on ja kas paadist või kaldalt , loobid või trollid ?
More
12 years 8 months ago #326 by Raido22
Replied by Raido22 on topic Vastus: Lantide teema

muhomor2 wrote: Raido22
tahaks teada mis veekogudes sa püüad , kui sügavad na on ja kas paadist või kaldalt , loobid või trollid ?


Põhilised püügikohad on olnud Sauga ja Pärnu jõgi, kaldalt loopides. Sauga jões sügavust maksimaalselt kuni ~1.3 meetrit, Pärnu jões ei tea, aga enamasti ikka päris sügav :)
More
12 years 8 months ago #327 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Lantide teema

Raido22 wrote:

muhomor2 wrote: Raido22
tahaks teada mis veekogudes sa püüad , kui sügavad na on ja kas paadist või kaldalt , loobid või trollid ?


Põhilised püügikohad on olnud Sauga ja Pärnu jõgi, kaldalt loopides. Sauga jões sügavust maksimaalselt kuni ~1.3 meetrit, Pärnu jões ei tea, aga enamasti ikka päris sügav :)

mina soovitaks alustada jigi püügist (kummi lantiga) see on odav ja kindel tegija , ainult ära osta kokku kõike kummi , kindel tegija on Relax ja mõned teised firmad , mida peast kahjuks ei mäleta , aga võin vaadata . landi mõõdust kujust ja värvidest ütlen et see on päris pikk jutt ja sellest hiljem kui huvitab ...
More
12 years 8 months ago #328 by Raido22
Replied by Raido22 on topic Vastus: Lantide teema
Kui viitsid värvidest ja kujust natuke lähemalt seletada ja näpunäiteid jagada, oleksin tänulik ja usun, et paljudele teistele oleks ka abi :) (beer)
Time to create page: 0.270 seconds
Powered by Kunena Forum