Foorum

heart Lantide teema

Info
26. aprill 2012 07.20 #2045 raikoj
raikoj vastas teemale Lantide teema
Olen Atemi plekke merikapüügil katsetanud. Sügisel oli järgiujumisi ja isegi üks võtt. Kala läks minema ja süüdistan selles ebakvaliteetset kolmikut.

Kui ma ise lante värvida püüdsin, siis lihvisin Atemi ja Jaxoni lantidelt värvi maha ning avastasin, et toorikud on täpselt ühesugused. Ja kui ma siis kataloogidest valmis lante võrdlesin, siis avastasin, et isegi värvides on ainult väikesed erinevused. Ainuke erinevus on hinnas. Kuigi Atemi landid on suhteliselt odavad, siis Jaxoni samasugused landid on omakorda poole odavamad.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
26. aprill 2012 11.28 #2049 kalamees17
kalamees17 vastas teemale Lantide teema
esmalt tänud:)
Eks ta ei ole muidugi väga hullu, kuid just kahtlengi kvaliteedis, kui nüüd jõuab läheb pühapäev proovimiseks. Eks siis näeb, kas tasub ehk mõni parem veel varuda või mitte. Tegelikult saab suve poole õieti öelda, hetkel küll haugi ei tohi püüda ning teda nüüd nii massiliselt pole ka, seega on see ka häiriv tegur.

Info
26. aprill 2012 17.42 #2056 Wapsik
Wapsik vastas teemale Lantide teema
atemi plekkidega pole kala saanud aga voobleritega on õnnestunud ikka nii mõnigi kala ära lollitada.. eriti oli tegija üks 6-7 meetrine punn mis sukeldus kuni 30 cm .. värvisin ise üle ja sai forelli jõgedel tõsiseks murdjaks.... kuni kopra pesa ta endale võttis..

Info
26. aprill 2012 20.28 #2059 aapua
aapua vastas teemale Lantide teema
Forelle püüdsid sellega??? Pigem ikka haisid, arvestades, et see "punn" oli sul 6-7 MEETRINE!!! :woohoo:

Info
27. aprill 2012 06.08 #2062 kalamees17
Nagu ma siiski aru saan juttude järgi, et neid lante ärge ostke. Kuna mul on neid kusagil 7 tükki siis tuleb ära ka need raisata. Kui lõpuks kõik Atemi omad suudan ära kaotada teen järeldused. :P
Aga muide seal poes Dünamo , seal vist väga ei ole peale atemi valida, kassapidaja selja taga on mingi 2 paari meppsi lante ja rapala omasid, kuid rohkem pole. Muidu tarvete poole pealt on ta suur pood, joped, ridvad, kalatoidud, telgid jne...

Info
18. oktoober 2012 12.45 #2845 kaups
kaups vastas teemale Lantide teema
kaevasin netist sellise lehe välja www.luckylures.nl/shop/ Landid on ilusad ja hinnad veel ilusamad :cheer: Kui keegi tahab mulle jõulukinki teha siis saan anda oma kordinaadid :whistle:

Info
19. oktoober 2012 19.58 #2847 pehkucho
pehkucho vastas teemale Lantide teema
Usu mind kala vähe kottib palju see lant maksab.Suurt kala saab 5 ja 10€ landiga ka püüda:fish2:

Info
20. oktoober 2012 10.31 #2848 kaups
kaups vastas teemale Lantide teema
seda nüüd küll aga mäng on neil ilus ja näevad loomutruud välja....aga jah nagu öeldakse et vahet ei ole,mis landiga kala ei saa :)

Info
11. detsember 2012 19.03 #2995 kalamees17
Spinningu hooaeg hakkab põhimõtteliselt läbi saama ning ehk jagaksite oma kogemusi uutest lantidest, uutest lemmikutest.
Ise katsetasin päris paljusi lante ning kõige rohkem vist tuli blue fox pöörlevaga number 4 oli vist kui ma ei eksi.
Uurisin ka kus oleks võimalik soetada stormi lante ja tuli välja , et www.trofee.eu pakub.

Info
12. detsember 2012 09.41 #2996 raikoj
raikoj vastas teemale Lantide teema
Sai ka see hooaeg palju erinevaid lante katsetatud. Oli ka selliseid lante, mis peale esimest proovimist enam vett pole näinud. Headest lantidest jäi enim meelde ja tõi enim kala kindlasti Lovec-Rapy Banana .

Info
13. detsember 2012 02.03 #2999 ubinas
ubinas vastas teemale Lantide teema
kalamees17, kas oled kasutanud Stormi toodangut rohkem kui ainult Subwarti? Mulle isiklikult Subwart väga meeldib, kuid muud Stormi toodangut ei ole sattunud proovima. Huvitaks nende tootlikkus. Kas muu nodi on ka hea kraam või vastab kvaliteet hinnale?

Info
13. detsember 2012 17.41 #3001 kalamees17
Jah, olen küll. Mul olid mingisugused stormi silikoonid, aga ma tõesti ei mäleta mis neist sai, sest hetkel ma neid oma landikarbist ei leia.

Ma just olengi otsinud subwarti aga asi on selles, et seda pole kusagil müügil olnud, kuid avastasin trofee poe, kus on hea kvaliteediga ja mõistliku hinnaga stuffi ning ka stormi lante pidi seal olema.

Info
14. detsember 2012 05.02 #3002 ubinas
Ahjaa, silokoonist on ka mul olnud 2 Stormi lanti. Juba tehase poolt installeeritud raskuse ja konksudega. Ühtegi kala ma nendega ei saanud. Pidasingi rohkem silmas Stormi voblereid.

Info
14. detsember 2012 07.59 - 14. detsember 2012 08.06 #3003 hannes
hannes vastas teemale Lantide teema
Ega te neid Stormi silikoone ei mõtle:

Mul need aastaid juba landikarbis ja krt mitte ühtegi kala toonud ei ole :) Aeg-ajalt olen teda ikka loopinud... Ostsin sellepärast, et see lant oli kunagi soomlaste Erä ajakirja haugilantide TOPis väga kõrgel kohal (vist isegi esimene). Muidugi üks põhjus, miks ta kala pole toonud, on ka see, et püüan reeglina haugi üsna madalast veest, see lant aga eeldab sügavamat.

Ühte Stormi vooblerit on küll kiidetud, vist oli see . Trollimislant ja hinna poolest kõvasti soodsam, kui Rapala analoogid.
Lisatud failid:

Info
14. detsember 2012 09.57 #3004 ubinas
Kümnesse, Hannes. Just seda mina silmas pidasingi. Mul tuttav Soomes sellega mõnel päeval mitmeid hauge välja kakub. Seal töötab vist, tundub.

Info
14. detsember 2012 13.11 #3005 Vertu
Vertu vastas teemale Lantide teema
Tegija stormi vobler peale subwarti on veel see www.stormlures.com/ThunderCrank-MadFlash/ThunderCrank%20MadFlash,default,pd.html . Pärnu lahes kohale väga hästi toimis.