Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
11 years 6 months ago #2847 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Lantide teema
Usu mind kala vähe kottib palju see lant maksab.Suurt kala saab 5 ja 10€ landiga ka püüda:fish2:
More
11 years 6 months ago #2848 by kaups
Replied by kaups on topic Vastus: Lantide teema
seda nüüd küll aga mäng on neil ilus ja näevad loomutruud välja....aga jah nagu öeldakse et vahet ei ole,mis landiga kala ei saa :)

More
11 years 4 months ago #2995 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Spinningu hooaeg hakkab põhimõtteliselt läbi saama ning ehk jagaksite oma kogemusi uutest lantidest, uutest lemmikutest.
Ise katsetasin päris paljusi lante ning kõige rohkem vist tuli blue fox pöörlevaga number 4 oli vist kui ma ei eksi.
Uurisin ka kus oleks võimalik soetada stormi lante ja tuli välja , et www.trofee.eu pakub.
More
11 years 4 months ago #2996 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Lantide teema
Sai ka see hooaeg palju erinevaid lante katsetatud. Oli ka selliseid lante, mis peale esimest proovimist enam vett pole näinud. Headest lantidest jäi enim meelde ja tõi enim kala kindlasti Lovec-Rapy Banana .
More
11 years 4 months ago #2999 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Lantide teema
kalamees17, kas oled kasutanud Stormi toodangut rohkem kui ainult Subwarti? Mulle isiklikult Subwart väga meeldib, kuid muud Stormi toodangut ei ole sattunud proovima. Huvitaks nende tootlikkus. Kas muu nodi on ka hea kraam või vastab kvaliteet hinnale?
More
11 years 4 months ago #3001 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Jah, olen küll. Mul olid mingisugused stormi silikoonid, aga ma tõesti ei mäleta mis neist sai, sest hetkel ma neid oma landikarbist ei leia.

Ma just olengi otsinud subwarti aga asi on selles, et seda pole kusagil müügil olnud, kuid avastasin trofee poe, kus on hea kvaliteediga ja mõistliku hinnaga stuffi ning ka stormi lante pidi seal olema.
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum