Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
2 years 5 months ago #11568 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Lantide teema
Karplaste suhtes mul küll huvi puudub. Eks siis neid kalu peaks proovima, kes vihmausside, kaanide ja teiste taoliste vingerdistega kõhtu täidavad. Mulle endale oktoobris need uued inurigi videod tundusid järgiproovimist väärivat. Eks järgmiseks sügiseks on selge kas asjalik värk või tühi mull.
More
2 years 5 months ago #11569 by Vertu
Replied by Vertu on topic Lantide teema
Tühi mull arvan et pole,võimalik et bassi püügil ongi edukas asi. Meil lihtsalt puuduvad kalad mille püügil oleks selline raskustamata uss parem on kui mõni teine peibutis.

More
2 years 1 month ago - 2 years 1 month ago #11590 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Lantide teema
Oma vanade lantide hulgas sobrades leidsin ühe kohmakavõitu NL-s valmistatud ABU Hi-Lo koopia, mida võiks ka siin demonstreerida. Valmistatud on see kusagil 70-ndate 80-ndate paiku Ukrainas Harkovis. Sees on tal pimedas helendav segu.
Last edit: 2 years 1 month ago by Jeekim.
More
2 years 1 month ago #11591 by Vertu
Replied by Vertu on topic Lantide teema
Abu originaal ka võrdluseks. See hi-lo väiksem mudel, niipalju kui proovind olen siis mäng väga ebastabiilne.
Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum