Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
12 years 2 months ago #1676 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Lantide teema
nublu !!! ma hästi ei saanud aru mis müüatest jutt on ??? see värvi jutt on selline kahtlane asi - sest keegi ei tea mis ja kuidas kalad näevad ja vaielda sell teemal on minu arust rumalus .
More
12 years 2 months ago #1677 by Metsakuru Kalamees
minule meeldib püüda kala pöörlevatega ja omatehtud lantidega. Värvidest on nii et see oleneb ikka ilmast mis värvi kasutada.:fish2:

More
12 years 2 months ago #1678 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Lantide teema

Metsakuru Kalamees wrote: Värvidest on nii et see oleneb ikka ilmast mis värvi kasutada.:fish2:


tahaks küsida nüüd aga kuidas ilma järgi lanti valida ? seletan miks küsin - pime ilm , kala ei näe hästi - peaks vist panema heleda landi , aga , mõtleme , kas pimeda ilmaga lähevad söödakalad heledaks , vist just tumedamaks :silly: siis lant peaks olema tume .... kõik see on tegelikult väga naljakas see ilma järgi värvi valida ..... värv valitakse pigem kala tuju järgi ja seda tehtakse landi vahetamis meetodil (Y) (see on muidugi minu isiklik arvamus , enda kogemustest ja see ei tähenda , et ma tean vastust sellele küsimusele )
More
12 years 2 months ago #1681 by nublu
Replied by nublu on topic Vastus: Lantide teema
Kalatuju järgi värvi valida? Nu muhha tõ tajosh!
More
11 years 11 months ago #2039 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Kiire küsimus, kas keegi oskab midagi öelda Atemi lantidest, kas töötavad ja on mõtet osta ? Müüa soovitas liivalaia tänaval.
More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #2043 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Lantide teema
Mis puudutab vooblereid, siis endal ühtegi Atemi oma ei ole aga olen müüjaga nende lantide teemal vestelnud...selle jutu põhjal jäi meelde, et käsitsi testimist nende lantide puhul ei toimu. See peaks tähendama, et halva õnne korral võid saada ka sellise isendi, mis ei mängi.
"Masstoodangu" voobleritega (ilmselt tehakse neid Hiinas?) on kokkupuude olnud ja seda ostu olen paraku pidanud kahetsema - mängima ma neid lante korralikult ei saanudki.

Edit:

OK, vaatasin praegu teisest teemast , et sa vist plekke silmas pidasid? Nendega äkki asi nii hull ei tohiks olla, eks nad mingit moodi ikka mängivad. Muideks, see esimene lant su pildil näeb kahtlaselt Abu Toby moodi välja :)
Aga proovi ära ja anna meilegi teada, kuidas asi on (Y)
Last edit: 11 years 11 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: kalamees17
Time to create page: 0.125 seconds
Powered by Kunena Forum