Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
12 years 6 months ago #752 by leegion2r
Replied by leegion2r on topic Vastus: Lantide teema
Plekklantidest oskan oma kogemustest soovitada veel sellist lanti nagu Blue Fox Lucius.Minu silmis on see paras havimagnet ja väga hea mänguga.
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #753 by Taavir
Replied by Taavir on topic Vastus: Lantide teema
selle luciusega ise ka kala saanud (Y)
Last edit: 12 years 6 months ago by Taavir.

More
12 years 6 months ago #772 by tammekas
Replied by tammekas on topic Vastus: Lantide teema
Kas keegi oskab ütleda, kust veel Stormi SUB WARTI osta saab?
More
12 years 6 months ago #780 by Carmen
Replied by Carmen on topic Vastus: Lantide teema
Minu kõige produktiivsem lant on olnud siiani meppsi rainbow nr 4. Nii haugi kui ahvenaat toonud.
Vibraxi pöörlev kuldne ja oranzi puluga on ka hea lant siiani olnud.
Muud ma oma 2 kuuse kalapüügi kogemusega öelda ei oska. :lol: :lol: :lol:

Ja muidugi olen väga palju lante lihtsalt oskamatusest ka minema visanud. Aga asi on paranenud polegi ammu ilma jäänud lantidest. :lol:

Aga siiani pole töötanud kuusamo plekklant nt. Mida igalpool soovitatakse, et üks peab olemas olema.

Aga lante on mul oi oi kui palju. Ootan, et need ka kala tooma hakkaksid.
More
12 years 6 months ago #782 by berku
Replied by berku on topic Vastus: Lantide teema
More
12 years 6 months ago #799 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: Lantide teema

Mulle määriti pähe paar aastat tagasi sellised vahvad landid nagu SHAKESPEARE SLENDER BENDER 18gr, pidavat head merika landid olema. On siinsetest kellelgi kogemusi sellistega, ma isiklikult pole midagi nendega saanud:( aga noh eks ma varsti säti ennast vee äärde siis annan nendel plekk kalakestel vähe rohkem aega ujuda eks siis elu näita.
Attachments:
Time to create page: 0.109 seconds
Powered by Kunena Forum