Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
11 years 3 months ago #3002 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Lantide teema
Ahjaa, silokoonist on ka mul olnud 2 Stormi lanti. Juba tehase poolt installeeritud raskuse ja konksudega. Ühtegi kala ma nendega ei saanud. Pidasingi rohkem silmas Stormi voblereid.
More
11 years 3 months ago - 11 years 3 months ago #3003 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Lantide teema
Ega te neid Stormi silikoone ei mõtle:



Mul need aastaid juba landikarbis ja krt mitte ühtegi kala toonud ei ole :) Aeg-ajalt olen teda ikka loopinud... Ostsin sellepärast, et see lant oli kunagi soomlaste Erä ajakirja haugilantide TOPis väga kõrgel kohal (vist isegi esimene). Muidugi üks põhjus, miks ta kala pole toonud, on ka see, et püüan reeglina haugi üsna madalast veest, see lant aga eeldab sügavamat.

Ühte Stormi vooblerit on küll kiidetud, vist oli see . Trollimislant ja hinna poolest kõvasti soodsam, kui Rapala analoogid.
Attachments:
Last edit: 11 years 3 months ago by hannes.

More
11 years 3 months ago #3004 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Lantide teema
Kümnesse, Hannes. Just seda mina silmas pidasingi. Mul tuttav Soomes sellega mõnel päeval mitmeid hauge välja kakub. Seal töötab vist, tundub.
More
11 years 3 months ago #3005 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vastus: Lantide teema
Tegija stormi vobler peale subwarti on veel see www.stormlures.com/ThunderCrank-MadFlash...lash,default,pd.html . Pärnu lahes kohale väga hästi toimis.
More
11 years 3 months ago #3006 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Just nimelt Hannes, seda sama mõtlesin minagi.
Kas Tallinnast on võimalik osta stormi lante peale trofee?
More
11 years 3 months ago #3007 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Lantide teema
Üksikud erinevad Stormi voblerid on veel Mustika keskuse Zooplaneti poes 50% alega saadaval. Lisaks veel hunnik Rapala ja Bushido voblereid. Kõik kalastustarbed on seoses lõpumüügiga poole odavamad, aga tundub, et koor on juba noolitud...
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum