Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 7

More
9 years 10 months ago #4977 by Zoom
Replied by Zoom on topic Jõeforell vol. 7

ceemic wrote: Ahoi Zoom!
Mina seal sillal sinuga lobisesin.
Väikest kala oli palju, nagu ikka. Ise mõõdukala kaldale ei saanud, sõber aga 2tk.

PS. On sul linnupesast ka pilti?


Kõige paremad ei tulnud kuna pesa oli kaunis kõrgel ja kuusk kõikus usinasti.



Kanakull
Attachments:
More
9 years 10 months ago - 9 years 10 months ago #4978 by Tarx
Replied by Tarx on topic Jõeforell vol. 7
Ilus kala
Last edit: 9 years 10 months ago by Tarx.

More
9 years 10 months ago #4980 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 7
Kõik tundus loogiline,aga kas sul naine siis õhtuni paneb öösärgis ringi :)
More
9 years 10 months ago #4981 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 7

scuba wrote: Kõik tundus loogiline,aga kas sul naine siis õhtuni paneb öösärgis ringi :)


No ma olin ikka juba kell kaks kodus. Naine on lihtsalt andekas magaja. Kui ma nädalavahetusel hommikul vara minema hiilin, võin ta tagasi tulles veel põõnamas leida. Vastastikused etteheited jäävad ära. Forelliküti unistus... (Nii et see isiklik jutt läks siiski teemasse.)
More
9 years 10 months ago #4982 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 7
No minu jaoks jäi su jutt ikka liiga üldsõnaliseks. Paluks pisut detailsemat kirjeldust! :D Küll see ka teemaga haakub, ma usun...
More
9 years 10 months ago - 9 years 10 months ago #4987 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 7
Asja juurde, härrased! Õhtune jalutuskäik kujunes meeleolukaks. Ilm läks soojaks ja päike säras, nii et ootused polnud väga kõrged, aga koju jääda ka ei tihanud. Kell viis jõudsin jõe äärde. Pidasin plaani jätta vahele see lõik, kus eelmisel korral vaid lasteaed laamendas, aga ikka oli vaja üht risuserva pisikese voobleriga kontrollida. Kala polnud kodus. Naljaviluks võtsin landikarbist särje moodi Salmo Slideri (5 cm, 6 g, ujuv), see jonksutas madalas nires väga kenasti. Asi seegi. Aga ennäe, varsti oli forell otsas, ja üldse mitte kardetud pisike! Sahmis edasi-tagasi mis kole, kui ligi sain, siis nägin, et oli vaid ühe konksuga moka otsast kinni. Aapua õpetus on kallis, aga tervis on kallim veel. Forell ei tahtnud kuidagi rapsimist lõpetada ja käega haarates oleks ma ilmselt ise kämblaga vaba kolmiku otsa jäänud. Tõstsin kala kahvaga kaldale. Kodus mõõtsin ja kaalusin: L41, 750 g. Nüüd tekkis huvi, kas veel mõni forell särge võtab. Ja võttis! Priske L39. Selle tõstsin käega välja ja lubasin vette tagasi. Ja võttis jälle! Ja võttis veel! P&V. Kokku neli kala, vaid üks neist pisike. Särg jäigi lõpuni tamiili otsa ja läheb järgmine kord jälle vette, kindel see. Samasuguse suure slaideriga olen proovinud haugi tabada, aga seni pole õnneks läinud. Haugipüük ongi peenike kunst.

Attachments:
Last edit: 9 years 10 months ago by STF.
The following user(s) said Thank You: Uitaja
Time to create page: 0.218 seconds
Powered by Kunena Forum