Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7812 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Seal lõhejõgede nimistus on ka mitmeid selliseid jõgesid kus käiakse ka kõiki muid kalu püüdmas. Näiteks Pärnu jõgi Tarbja veehoidla paisust suubumiseni Pärnu lahte , Pirita jõgi Vaskjala veehoidla paisust suubumiseni Soome lahte ,Paadrema jõgi Paadrema–Risti maantee sillast suudmeni jne jne.
More
8 years 2 months ago #7813 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Minu meelest alammõõdu tõstmine teaduslikku tõestust ei vaja.Kui 32-se maha lööd,siis teda lihtsalt järgmise paari aasta jooksul jões ei ole.Kui jätad ellu,siis on ta ka kuni suuremassemõõtu kasvamiseni jões ja ilmselt ka koeb vahepeal..
The following user(s) said Thank You: sven862

More
8 years 2 months ago #7814 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Kahe käega alammõõdu tõstmise poolt L40ni, siis mõne aastaga juba ehk isegi 42ni. See nimistu ettepanek ka hea, kuid väikeste mööndustega nagu Vertu välja tõi.
More
8 years 2 months ago #7815 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Nõus! Alla 40cm kala ära fileerid ega sealt suurt midagi nkn ei saa. Ei mäletagi enam kuna alla 40cm kala kotti panin.
More
8 years 2 months ago #7816 by guldgala
Replied by guldgala on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Tere!

Olen kalapüügialal suhteliselt uustulnuk aga seoses vaba aja ülejäägiga, tekkis mõte jõeforelli püüda proovida. Uurisin neid keeluala kaarte ja lugesin igast tarka juttu, kuid küsiksin siit targematelt üle. Pärnu jõel torist allavoolu ma püügiga tegeleda ei või..?

Aitäh abi eest!
More
8 years 2 months ago #7817 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ma kardan,et Pärnu maakonnas,Pärnu jõel,Torist allavoolu on jõeforelli püük suht perspektiivitu üritus.Svennu on sealt juba kõik välja püüdnud. :) Muidu keeldu ei tohiks olla selleks tegevuseks.
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum