Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 1 month ago #7800 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Mitte 2 cm .l32 vs l38 või rohkem
More
8 years 1 month ago - 8 years 1 month ago #7801 by voobler
Replied by voobler on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Vahepeal siis muust ka huvitab selline asi kui paljudel on käsitöö landid ära lagunenud nimelt keelevastupidavus,endal mitmel Are vobleritel keeled katki ,seevastu Rando landid mis sai hiluti endale muretsetud tunduvad keeled kvaliteetsemad.
Last edit: 8 years 1 month ago by voobler.

More
8 years 1 month ago #7802 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ikka juhtub, Are vobleritele peaks keeli saama samast poest, kust lantegi ja siis saad ise ära vahetada. Ehk landimeister oskab ise rohkem aidata, kui pood ei aita :) Olen kunagi ka postiga keeli saanud.
More
8 years 1 month ago #7803 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Kõikides jõgedes forellile ühtne alamõõt tähendaks loogiliselt praegust merika alamõõtu.
More
8 years 1 month ago #7804 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Mina isiklikult olen alammõõdu tõstmise poolt. Kas just i32 kuni i38, aga i36-ni küll (L36-elt L40nele) küll. Pole just kalateadlane, aga see annaks keskmiselt 2 kudeaega juurde. Loomulikult, mida suurem kala seda suurem produktiivsus järglaste osas. i50 annaks sitaks järglasi, kuid kuhugi peab piiri siiski piiri tõmbama. L40 /i36 kala jõuaks seega ideaalsete tingimuste korral keskmiselt 6 sugu teha. Hetkel on piir 4 korda ja kui läheb kehvasti siis 1-2- või kolm äkki.
Mul hea nii mõelda, sest mul enda jaoks nagu nii suurem alammõõt seatud.
The following user(s) said Thank You: sven862
More
8 years 1 month ago - 8 years 1 month ago #7805 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Mina näeks hea meelega jõgedes, kus püük on lubatud vaid spinningu ja lendõngega, seega forellijõgedes, 15.09- 1.02 totaalset kalapüügikeeldu kõikidele kalaliikidele.
Last edit: 8 years 1 month ago by Jeekim.
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum