Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
11 years 3 months ago #3006 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Just nimelt Hannes, seda sama mõtlesin minagi.
Kas Tallinnast on võimalik osta stormi lante peale trofee?
More
11 years 3 months ago #3007 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Lantide teema
Üksikud erinevad Stormi voblerid on veel Mustika keskuse Zooplaneti poes 50% alega saadaval. Lisaks veel hunnik Rapala ja Bushido voblereid. Kõik kalastustarbed on seoses lõpumüügiga poole odavamad, aga tundub, et koor on juba noolitud...

More
11 years 3 months ago #3008 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: Lantide teema
Too kummist Storm minu arust vinksvonks lant. Üks aasta soomes oli kõikse tootlikum. Ühes eesti rabajärves oli samuti ainus asi mis töötas.
More
11 years 2 months ago #3015 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Lantide teema
Kellelgi ehk 7cm Stormi punni üle? Olen nõus ostma. Talvisel ajal hea suvist varustust täiendada.
More
11 years 1 month ago #3103 by jass
Replied by jass on topic Vastus: Lantide teema
See 7cm on nii väärt kraam et mul tuttav oleks sügisel landi päästeoperatsiooni käigus peaaegu põhja läind. Aga lant on karbis tagasi ja mees õnnelik :)
More
11 years 1 month ago #3110 by Kivi
Replied by Kivi on topic Vastus: Lantide teema
Kuna siin just mainiti lantide päästeoperatsioone, siis küsin, kui paljud teist kasutavad nn sulaseid ehk landivabastajaid.
Endal kogemus nendega puudub, aga teoorias saan aru, et lased liini pidi raskuse kolmikuni ja kui see haagitud siis tõmbad nööriga kasvõi konksu sirgeks
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum