Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2018

More
6 years 1 month ago - 6 years 1 month ago #9725 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Veidi pikemalt kirjutada, siis esimene vise sai tehtud täpselt 00:01. Esimene alakas oli käes 00:04 :lol:
Pea tunnike üritasin püüda, kuna kuu tõttu oli üllatavalt valge. Peale kopra sabalöögi rohkem midagi ei saanud ja kobisin autosse tagasi magama.

~7:35 paiku veeres sillale üks volkari multivan (777 OCE). Ma just sättisin ka end samal ajal uuesti püügile ja võtsin suuna ülesvoolu, kui kaks tüüpi rahumeeli mööda hakkasid jalutama. Pika vaidlusega tehti mulle selgeks, et jõgi pole minu oma ja kalu jagub kõigile. Ja et kuna nemad ei kavatse küll minu järgi püüda, lähevad hoopis ise kaugemale ette ja "jätavad" mulle täpselt sellise lõigu, nagu nende meelest mulle piisama peaks...
Kell oli juba täpselt nii palju kah, et ise kuskile mujale kiirustada enam ei viitsinud ja jäin sinna ikkagi püüdma. Tõmbasin tempo maha ja viitsin veidi aega, et rahulikult püüda saaks.
Pärast ebameeldivat vahejuhtumit tundus õnn siiski pöörduvat ja kohe alguses ka üsna palju actionit oli.
Päeva (ja miks mitte ka terve hooaja) pärl tuli klassikalisest kohast, kust just kaks viset varem alaka olin saanud.


l48 L52 1,62 kg

Kena alanud hooaega kaaskannatajatele!
Last edit: 6 years 1 month ago by ceemic.
The following user(s) said Thank You: hannes, rants, STF, Rainer, Karlil, Tallakulutaja, elmerike, Justas, Foreman, raulj and 7 other people also said thanks.
More
6 years 1 month ago #9726 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Pole üldsegi paha.Aga kas need vennad,ütleks ülbikud, tatsasid siis otse jõe äärt mööda või läksid kaldast eemalt vähemalt?
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees

More
6 years 1 month ago #9727 by rants
Replied by rants on topic Jõeforelli hooaeg 2018
See on nii uskumatu lugu, et kui ma Alarichi nii hästi ei tunneks siis arvaksin, et ta mõtles selle loo välja.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 1 month ago #9728 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Jäljerada läks ikka tavapärast kaldaserva...
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 1 month ago #9729 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Teinekord, kui oleks rohkem aega,võiks sellistega pullipärast võidu kõndima hakata.Mul oli kord juhtum,kus püüdsin ja vastaskaldal kaks venda tulid ja mööda litsusid,teregi ütlemata,olgugi,et olin lagedal nähtaval.Kuna tundsin jõge,siis püüdsin oma magusa koha ära ja lõikasin jõekurvi joonelt läbi metsa otseks ja kui nemad nähtavale uuesti ilmusid,siis olin mina jälle ees.Siis said vist vihjest aru ja keerasid ringi.
The following user(s) said Thank You: Karlil, raulj, ROBIN, Pollumees
More
6 years 1 month ago #9730 by tonuv
Replied by tonuv on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Kihvt lugu Ceemicult.
Palju õnne väga ilusa kala tabamise puhul, päev ju igati korda läks lõpuks.

Lõikamine lõikamiseks aga see tekst oli küll "tase", mis neilt tuli. Loodame, et üks murdis ridva ja teine väänas jala. Karma on ju teadagi...
The following user(s) said Thank You: raulj, ROBIN, Pollumees
Time to create page: 0.139 seconds
Powered by Kunena Forum