Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2018

More
6 years 2 months ago #9738 by priitp
Replied by priitp on topic Jõeforelli hooaeg 2018 .
Lühidalt ka eilsest käigust. Alustasin natuke enne lõunat, lõpetasin 16.30, jälgi ei näinud, tundus et oli tegemata lõik. Algas kohe alamõõdulisega ja siis vaikus. Mingi hetk sain veel ühe väikse ja siis oli kuni 15.30 vaikus. Selleks hetkeks olin jõudnud kohta kus korralikult sügav auk ja tihti on seal midagi toimunud. Arvan et üks 8 viset olin kindlasti teinud kui käis ridvast korralik jõnks läbi...kahjuks toimus see minust u 10 m kaugusel ja ma ei näinud mis või kes see oli. Tegin sinna veel samapalju viskeid aga viimaseks puuteks see jäigi. See kord siis nii. Tundub et vaja oodata märtsi päikest. Edu!
The following user(s) said Thank You: hannes, matu95, Karlil, elmerike, Täpik, ROBIN, Pollumees
More
6 years 2 months ago - 6 years 2 months ago #9739 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Siuke algaja küsimus tuli. Mis te nende rõngastega teete, et ära ei külmuks kohe. Jõekaridval rõngakesed ju üsna väiksed ka ja kohe jääs.
Ja veel, et mis on Blue Birdi ja White Birdi vahe peale hinna. White sai ostetud aga nagu pole päris käe järgi. Mida Akara ritvadest arvata? Bobos olid miskid punase varre ja valge otsaga asjad. Käes tundus täitsa mõnus.
Last edit: 6 years 2 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees

More
6 years 2 months ago #9740 by tere112
Replied by tere112 on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Ridval rõngad proovi toiduõliga ära määrida.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 2 months ago #9741 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Need punased hästi pehme valge liimitud otsaga Akarad on tehtud peamiselt püügiks microjigiga, kus tihti kala võtmine on tajutav vaid ridva otsa liikumisest. Sellist mina forelli püügiks ei ostaks.
The following user(s) said Thank You: Täpik, ROBIN, Pollumees
More
6 years 2 months ago #9742 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Minu kogemused on sellised et rõngaste määrimisest toiduõli või silikooniga pole mingit tolku jäätumise vastu. Paari viske-kerimisega kulub õli maha ja kõik. Ma käin väga palju talvel spinnaga püüdmas ja püüan ainult nööriga. Võimalikult peen nöör, võimalikult tiheda kiuga et vett vähem sisse võtaks. Väga peenete rõngastega ritva ei võta miinus kraadidega. Aerosoolis silikoonmääret lasen eelmine õhtu nöörile, tundub et teeb vähe paremaks. Olen kuulnud et osad kasutavad veel Johnsoni beebiõli ja WD 40 nööri määrimiseks. Seda viimast isiklikult ei prooviks. Suuresplaanis ma arvan et mingit imerohtu polegi rõngaste jäätumise vastu, vahepeal tuleb lihtsalt puhastada.
The following user(s) said Thank You: Karlil, Justas, raulj, ROBIN, Pollumees
More
6 years 2 months ago #9744 by Karlil
Replied by Karlil on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Ma eelmine nädal proovisin ära LOON STANLEY’S ICE OFF PASTE. 6h jooksul pidin paar korda peale määrima ja töötas täitsa mõnusalt. Vahepeal pidin ikka rõngaid puhastama, aga oluliselt vähem ja jää tuli päris kergelt küljest ära. Tamiili tööd see ka ei mõjutanud. Mingi aeg tagasi proovisin hanerasva, hoidis ka rõngad üllatavalt puhtad, aga tegi tamiili nii ujuvaks, et see tõmbas landi ka suht pinda.
Kui taskus oleks rohkem ruumi, siis kannaks kaasas sprey pudeliga silikooni. Sellega oli viimane kogemus selline, et maru tihti pidi peale pihustama.
The following user(s) said Thank You: Justas, raulj, ROBIN, Pollumees
Time to create page: 0.239 seconds
Powered by Kunena Forum