Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7748 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Kahjuks teistel jõgedel polegi üle 600 grammistest klippe,vaid vahukast.Seega ikka vaid seal suured elavad :lol: .Antud video kommenteerijate hulgas kah tuttavaid nimesid,ilmselt kah julgustust ja inspitratsiooni otsinguteks sellest videost saanud.Nagu ma isegi.Seega pange teiste jõgede kohta rohkem materjali.Tahaks miskit uut leida
More
8 years 2 months ago #7749 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Hetk tagasi oli 7948 vaatamist.Näis siis palju see siin reklaamimine video vaadatavust lähiajal tõstab.Kui ma õigesti aru saan,siis paljudele on selliste videote avaldamine ärilistel eesmärkidel.Eks siis tõukame takka.

More
8 years 2 months ago #7750 by Hein
Replied by Hein on topic Jõeforelli hooaeg 2016
See on veel selle pärast kuulus forell, et viimased riismed sellest läksid ühe Kalamehejutu hooaja jääpüügi saates grillile.
More
8 years 2 months ago #7751 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Täitsa põnev, ma polnudki seda klippi siiani näinud. Vahukal aga ikkagi käinud juba päris mitmel aastal proovimas :)
Aga kala muidugi ilus, keegi teab mis mõõtudes ka oli?
More
8 years 2 months ago - 8 years 2 months ago #7752 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2016
L58 ja 2.375kg, oli selle kala mõõtudeks. Klipi lõpus on see ka näha ;)
Last edit: 8 years 2 months ago by karlan.
More
8 years 2 months ago #7753 by vaikus
Replied by vaikus on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Algajana olin isegi alguses naiivne jõekakohtade mainimise osas, aga fakt on see, et see tekitab põhjendamatult kõrge koormuse mõnele jõekesele. Viimased aastad on olnud "popid" ühekandi jõed (just foorumites mainimise osas), aga mäletan, et 10a tagasi leidsid liigset mainimist just teised. Jama on see kahes osas - esiteks kahju, et kalad ise saavad liialt vatti ja teiseks - kurb, kui valikuvõimalused ahenevad, kuhu vahelduse mõttes minna. Nagu juba mainiti, siis "reklaamitud" piirkonda lihtsalt ammu ei viitsi enam seetõttu minna, et see trügimine ja võidujooks ei paku pinget.

Võiks ikka jääda kirjutamata kokkuleppe juurde, et jõekateemades jõgesi, rääkimata konkreetsetest lõikudest, ei mainita avalikes foorumites. Algajatele peab seda viisakalt meelde tuletama ja see ka arusaadav. Kui huvi, siis soovitan otse suhelda mõne kogenud püüdjaga ja minu kogemusel saab sedasi väga head ja piisavalt hüva nõu.

Ideaalis võiks foorumite adminid otseseid jõgede nimedi sisaldavad postitused neis teemades maha võtta. Kui ei ole just olulist röövpüüki, ohtu vms puudutav info. Kui saab, võtku postitaja ise.

Muidu ilusat hooaja algust! Ise pole veel jõele jõudnudki...
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum