Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 1 month ago #7742 by tonuv
Replied by tonuv on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Jeekim, milline jõgi poleks enam käidav? Eile käisin Kundal. Kaks meest tulid vastu, kolmas järgi, neljas teiselt poolt kallast.
Makrellil on video kohapealt õigus. Ca poole aasta jooksul sain seda erinevate inimeste käest lugematu kordi. Isegi täiesti tundmatu inimene küsis, ega ma tea, mis jõega tegu. Ka poodides räägiti sellest. Mu meelest polnud eriline jõgi, kahju, et sellise valu sai, rahu taastumiseks :)
Ega enam pole salajõgesid või parimaid. Mu meelest seda kala väga paljudes jõgedes elab. Lihtsalt kalamehi on tekkinud väga palju ning sõidetakse ilma probleemita 300-400km maha. Kui keegi saab kuskilt ilusa kala kätte ning kirjutab sellest kohast, on lihtsalt sada meest seal samas lõigus seda sama kala püüdmas...
More
8 years 1 month ago #7743 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ei, sellist jõge muidugi pöle. Lihtsalt pressing on kordades erinev. Selge, et paljud valivad kergeusklikult parema saagi lootuses nimelt erinevatest piirangute nimekirjadest.

More
8 years 1 month ago #7744 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Visake siis siia ka juba jutuks oleva video link,, tahaks näha muuvit mis massid liikuma pani. Enam pole ju kaotada midagi. :cheer:
More
8 years 1 month ago #7745 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2016

Ilmselt seda silmas peetakse


Kuulge mehed, mul tekkis hoopis parem idee. Kui ühe jõe mainimine massid sedasi liikuma ajab, siis laoks õige kõik nimed letti? Eriti hea, kui veel video- ja pildimaterjal ka sinna juurde tuleks. Ajaks rahva laiali - muidu vaesekesed istuvad järjekorras seal vahuka silla peal ja ootavad oma korda, et püüdma saada.
Jeekim vist siinsest seltskonnast kõige staažikam jõeka püüdja, seega Sinul on au ots lahti teha :)
The following user(s) said Thank You: Vertu
More
8 years 1 month ago #7746 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Aitäh Svennu, mina kalastan siiski vaid ainsas tõelises forellimekas - Lägaojal.
More
8 years 1 month ago #7747 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ilus jõeke on küll, pole midagi öelda. Kahju et omal ajal sinna ei jõudnud, nüüd oluliselt pikem teekond. Paneks äkki Läänemaalt pundi kokku et koos minna? Nii 3-4 meest.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum