Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5840 by OM

ceemic wrote: Caldial on "vändaloks" suurem. Kerimisel on tunda kerget "raginat/kahinat" ja takistust


Tellisin ka jpanglerist endale Caldia 2004, kiidaksin nagu kiitis ka Ridiculous reageerimise- ja kohateltoimetamise kiirust, põhimõtteliselt tellimise hetkest kolm pool päeva ja rull oli juba tollist läbi ja käes.
Rulli natukene näppides ja oma vanadega võrreldes jäi silma, et rull ikka tõsiselt parem, käik, looga töö, väiksem vända loks, sujuvus jne. Kui vanade rullidega kerida siis loomulikult kuulda kerimis sahinat, vända loksu, vändanupu loksu jne, kuid kerides Caldiat siis kusjuures ka kalastusest väga võõral inimesel jäi kõrva imelik, nagu ütles ceemic, "ragin/kahin". Nimelt hästi tähelepanelikult kuulates on kuulda ühtlast kerimise sahinat, mis on minu jaoks aktsepteeritav, kuid mingis pooli asendis, tundub, et üles liikudes suhteliselt tipus pikemalt ja alla liikudes korraks, käib läbi selline "teistmoodi krabin, sahin" ehk siis pisut tugevam, teistsuguse heliga vms... Tundub kahtlane, kuna tegu uue rulliga ja väljas pole veel käinudki, küsimus teile kellel on endal Caldia olemas, kas minu ootused olid liiga suured selle rulli suhtes või asi on kahtlane? Nimelt pole varem endal Daiwat olnud ja sain rulli võrrelda ainult kõvasti püüki saanud Okuma Octana, Epixori ja D.A.M´i Quick CAMAROga, nendest oli ta parem, kuid sellist häält, vähemalt nii tugevat, ei ole eelpoolnimetatud teinud.
Last edit: 9 years 3 months ago by OM.
More
9 years 3 months ago #5841 by ceemic
Vot mis kogemus siis täna tuli.
Olin sõbraga, kel see uus Caldia 2004, spinnatamas. Õues oli -2c. Jalutasime auto juurest ~10minutit, kuniks püüdma saime hakata. Esimesed kümmekond viset oli tal kõik ok, aga siis hakkas IAR jukerdama. Täiesti kaootiliselt kord rakendus, siis jälle mitte. Ja nii kahjuks terve püügipäeva.

Nüüd õhtul kodus, kui rull üles oli tal soojenenud, toimis kõik jällegi veatult.
Ei teagi, kas rull-laagri õli muutus külmas tahkemaks, aga päris kummaline probleem. See oli tal selle rulliga esimene püük nii jahedas.
Eks paistab, mis veebruaris suurema pakasega jõekapüügil toimuma hakkab...

More
9 years 3 months ago #5842 by Madis

ceemic wrote: Vot mis kogemus siis täna tuli.
Olin sõbraga, kel see uus Caldia 2004, spinnatamas. Õues oli -2c. Jalutasime auto juurest ~10minutit, kuniks püüdma saime hakata. Esimesed kümmekond viset oli tal kõik ok, aga siis hakkas IAR jukerdama. Täiesti kaootiliselt kord rakendus, siis jälle mitte. Ja nii kahjuks terve püügipäeva.

Nüüd õhtul kodus, kui rull üles oli tal soojenenud, toimis kõik jällegi veatult.
Ei teagi, kas rull-laagri õli muutus külmas tahkemaks, aga päris kummaline probleem. See oli tal selle rulliga esimene püük nii jahedas.
Eks paistab, mis veebruaris suurema pakasega jõekapüügil toimuma hakkab...


DAIWA ju, mul Tournament SS tegi samamoodi vahepeal :D
More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5851 by makrell
Last edit: 9 years 3 months ago by hannes.
More
9 years 3 months ago #5864 by -antero-
Tõstataks siinses foorumis ka küsimuse, et kas keegi on venemaa netipoodidest praegusel hetkel tellinud kaupa. Kuna pühad läbi ja uus aasta, siis sealgi allahindlused ning arvestades veel ka rubla kurssi siis saaks päris soodsalt häid rulle ja ka muud kraami. Kuidas kellegil kokkupuuteid on? Ise ma seda keelt väga ei valda kahjuks :silly:
More
9 years 3 months ago #5865 by karlan
Kui aus olla siis ma plaanisin suvel päris pikalt ühe lehe pealt tellimist. Praegusel hetkel aga sellelt leheküljelt ei saa tellida, ja ma usun, et sul läheb üldse raskeks leida sellist poodi mis kaupa Eestisse saadaks.
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum