Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 1 month ago #6237 by Madis
Üldiselt pannakse rullidele seibe kaasa, et nöörilaotust meelepärasemaks muuta. Tavaliselt läheb seib pooli alla aga äkki sellel rulli käib sidurinupu alla?

Pilt selgituseks: oi41.tinypic.com/jb67tf.jpg
More
9 years 1 month ago #6238 by tamma
Madis, nöörilaotuse seibid olid eraldi ja teistsugused. See ikka siduri jaoks, aga tôsi, et sidur ehitatud tavaliselt pooli sisse ja arusaamatu, mida see seib sinna nupu alla andma peaks.

More
9 years 1 month ago #6240 by ceemic
See seib ei ole jah nöörilaotusega seotud.
Ma pole seni raatsinud veel RCS pooli tellida, siis saaks teada, kas on seda seibi vaja nupu alla, või mitte :)
More
9 years 1 month ago #6241 by tamma
Ma vbl isegi tahaks, aga tegemist ca kuu aega vana mudeliga, millele vist olemasolevad RCSid ei sobi ka, nii et tôenäoliselt pole veel vôimalik katsetada.
More
9 years 1 month ago #6242 by Ridiculous
No ma olen aru saanud, et RCS teema puhul on Daiwal üldiselt olnud ikka reegel, et RCS kraam sobib suuresti kõigile realfour rullidele. See nagu osaliselt ongi selle RCS kraami point, et asjad on ühelt sama suurusega rullilt teisele ületõstetavad. Aga mine tea, võibolla see automaatne pidur tõesti mingeid eraldi nõudeid poolile avaldab. Sa saad seda muidugi ise testida, proovides korra nt Steezi või vanema Existiga poole vahetada.
More
9 years 1 month ago #6244 by ceemic
Kuu vana mudel? Kas see on see EU turu Caldia A? Kui Jaapanist tellisid, siis mudel peaks ikka olema ju Caldia 2014. Sellele sobib üsna kindlasti RCS pool.
Time to create page: 0.135 seconds
Powered by Kunena Forum