Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 3 months ago #5806 by karlan
Mis imeloom see Gekkabijin on, keegi teab? Seda müüakse ka kahes erinevas hinnas, mõtlen seda odavamat. Jääb Freamsi ja Caldia vahele, näitajate poolest sama mis Caldia :huh:
More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5807 by ceemic
Odavamal (vanemal) puudub MagSeal.
Uuemal on MagSeal ka loogarullikul (nagu Certate).

Uue ostis Svennu. Ehk ta viitsib muljetada.
Last edit: 9 years 3 months ago by ceemic.

More
9 years 3 months ago #5820 by Jeekim
ceemic: Selleks Digitaka hea ongi, et eraldi postitasu ei lisandu.
Ka Rakuten tundub ilma postitasuta olevat.
global.rakuten.com/en/store/axiasports/item/jan4960652870528/
More
9 years 3 months ago #5821 by ceemic
Ma loen küll välja, et Jaapanisse on tasuta, aga mujale seal siiski post lisandub.
Lisaks näiteks Luvias oli veidi kallim, kui Digitakas. RCS lisapoolid natuke kallimad, kui Platis.
More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5827 by makrell
Tõstsin kuulutuse müügi teemasse
Last edit: 9 years 3 months ago by makrell. Reason: vale teema
More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5830 by ceemic
Kuna pikad pühad tulid vahele, viibis mu "custom laagrite" paki kättesaamine.
Nüüd aga on vahetus tehtud ja saab ametlikult öelda, et Luvias on 12+1 laagriga :)
Pooli sees ja pooli all oleva laagri eelist loomulikult toas keerutades teada ei saa. See peaks välja tulema vaid siduri käristamise käigus. Tundub siiski veidi "overkill" ja eraldi sinna laagreid tellima poleks hakanud.
Üks lisalaager läks loogarulliku sisse (koos spets korpusega). See võiks nüüd veidi pikendada vaikse kerimise kestvust ja rulliku kulumist.
Küll on aga mäekõrgune vahe vändanupul, mille kahe plastpuksi asemele 2 laagrit läks.
Kui püügipäeva alguses nupule hoog sisse lükata, peaks ta õhtuks seisma jääma :D
Esmapilgul tundub, et isegi paremini käib ringi, kui originaal Steezi nupp, millel ka laagrid sees.


Võrdlesin ja näppisin ka sõbra Caldia 2004. Üllatav on see, et nende kahe rulli suurim kaaluvahe tuleb poolist. Nimelt on Caldia pool Luviase poolist TÄPSELT 10g raskem. Ülejäänud 5g tuleb siis kerest/rootorist. Vändad näiteks on sisuliselt identsed.
Kes tahab oma Caldiat kergemaks teha, tasub tellida RCS lisapool, mis peaks olema täpselt sama raske, kui Luviase originaal (~25g): www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info...2/optional-part.html
Seal ka 25xx suuruses lisapoole saada, kaaluga ~33g. Võrdluseks, et Caldia 2508H pool (tamiili ja sisemise sidurikomponentidega) kaalub ~52g.

Varem on juttu olnud ka Caldia ja Luviase "käigust" ja "hinna/perfi" suhtest.
Enda 2508H Caldiat väikse Luviasega polnud vast õiglane võrrelda, aga sõbra 2004 Caldia põhjal võib küll öelda, et vahe on täiesti tuntav ja arusaadav; seda siis loomulikult Luviase kasuks. Ja arvesse tasub võtta, et minu Luvias on saanud 430+ püügitundi, sõbra Caldia aga vast poole vähem koormust. Sõber hoiab oma püügiriistu ka kindlasti paremini, kui mina, niiet "retsimisest" tuleneva vahe tõttu võib veel Luviast eriti esile tõsta. Caldial on "vändaloks" suurem. Kerimisel on tunda kerget "raginat/kahinat" ja takistust, samas kui Luvias on endiselt "siidisem" ja väga palju kergem.
Minu isiklik järeldus on küll selline, et Luviase ~55€ suurem lõpphind (pärast kõiki makse) on Caldia ees täiesti õigustatud.
Last edit: 9 years 3 months ago by ceemic.
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum