Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 4 months ago #5792 by aapua
Ärge unustage veel seda, et kui kauba hinnale lisandub transa, siis käibekat maksate ka transpordi hinna pealt. Haige minu meelest.

Isedeklareerimisega on see lugu, et on olemas nn enimtellitavate kaupade list. Kui sinu artikkel on seal olemas, soovitan tõesti ise deklareerida, on kiire ja lihtne. Ükskord tegin kadalipu läbi, kui mul oli päris mitu erinevat artiklit jaa selles kiirnimekirjas polnud neist ühtegi. Tra mis paberimajandus. Ühesõnaga, oma närvide arvelt on mõnikord lihtsam lasta tolliplikadel oma deklar äraa teha, eriti suuremate summade juures, kus see 15 lisaeuri pole enam nii määrav. Oma närvid loevad kah midagi.

Tollist ja muust porrist pääseb, kui tellida EL-st. Saksas on päris palju häid netisaite. Tõsi, japsi toodangut on neil suht napilt.
More
9 years 4 months ago #5793 by ceemic
Postitasu loomulikult arvestatakse maksustamisel ka jah. Selleks Digitaka hea ongi, et eraldi postitasu ei lisandu.
Ja kuna see on rulliteema, siis isedeklareerimiseks on spinnarullid selles kiirnimistus olemas. Deklari tegemine võtab minut-paar aega.
Ei tasu siis koos Stellaga ka naisele huulepulka vms jura tellida :D

More
9 years 4 months ago #5794 by Vertu
Või tehke asi lihtsamalt ja tellige rull kodumaisest Estfishingust, hommikul makstes on järgmine päev rull käes juba :)
More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5795 by -antero-
Tänud asjalike vastuste eest!

Estfishingus veits kallim ikkagi kui mujalt tellides :)
Last edit: 9 years 4 months ago by -antero-.
The following user(s) said Thank You: ceemic
More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5796 by ceemic
Estfishingu häda on see, et nad müüvad neid EU kataloogi tooteid ja näiteks Luviast ja Certatet 2004 suurust saada polegi.
Ise-enesest väga ok pood. Mul kaks vanemat odavamat Daiwat sealt pärit.

Kummaline on see, miks EU kataloogis Luvias ja Certate sisuliselt sama hinnaga on. Jaapanis on Luvias oluliselt odavam, võrreldes Eesti hinnaga:
Luvias 2506 - 359€ vs 220€
Certate 2500 - 359€ vs 306€
Last edit: 9 years 4 months ago by ceemic.
More
9 years 4 months ago #5798 by karlan
Olen kahevahel kumma pooliga rulli osta, kas 2000 või 2004. Sellest tingitult tuli ka küsimus, äkki keegi oskab öelda, kui palju mõlemad poolid 0.20 tamiili mahutavad, et saada võrdlusmoment. Netist pole silma jäänud.
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum