Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 3 months ago #5831 by Jeekim
Kaasahaaratuna siinsest ülikergete rullide vaimustusest just tegin tellimuse Mitchell Advanced Mag-Pro 200 Extremele. Rull ja selle tootja ei kuulu muidugi sellesse kõige kõrgemasse ešeloni, kui meelitas -33,9% hinnast ja tagavarapooli olemasolu. Seda rulli toodab Ameerika ja Austraalia turule väikeste disaini erinevustega poolis ja käepidemes ka teine Purefishingu gruppi kuuluv firma Pflueger nime all Patriarch 9525x. Hinnangu andmise aeg tuleb muidugi alles kevadel.
www.zesox.de/Marken/Mitchell/Mitchell-Ad...-Pro%20Extreme%20200
More
9 years 3 months ago #5833 by Vertu
Ceemik kirjutab et sõbra rull saanud rohkem püügiaega aga umbes poolevähem koormust? Mille järgi seda koormust arvestada? Ainult väljapüütud peade järgi seda võtta ei saa ju. Rull saab ju koormust ka lihtsalt lanti kerides, seal juures erinevad landid olenevalt veetakistusest tekitavad erinevat pinget rullile. Pluss igasugu kinni jäämised ja rontide ja heinde veest välja venitamised jne jne.
Mul ka caldia 2508, eelmine mudel. Panin huvi pärast ka tamiili täis keritud poolid kaalule ja tulemus sama mis Ceemikul 49-52g, nii et selle koha pealt uus caldia mudel arenenud pole :cheer:

More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5834 by ceemic
Mul sai vist too lause seal veidi segane, aga mõtlesin ikka seda, et sõbra Caldia on poole vähem püügiaega saanud, kui minu Luvias.
Muidu me mõlemad oleme enamjaolt ainult jõekapüügiks oma rulle kasutanud, seega "koormused" on sarnased olnud.

Mis aga neid kinnijäämisi ja rontide venitamist puudutab, siis seda ma "retsimise" all mõtlesingi. Olen tegelt üsna lohakas olnud ja rull sellevõrra rohkem vatti saanud, mis panebki eriti imestama, et ta seni niivõrd heas korras ja sujuva käiguga.
Ainus kulunud detail oligi too eespoolmainitud loogasüsteemi jupp, mille uue tellisin (aga mis veel miskipärast saabunud pole).
Last edit: 9 years 3 months ago by ceemic.
More
9 years 3 months ago #5835 by suurjim
Väga asjalik portaal. Tänu siinsetele kommenteerijatele, sain ikka palju targemaks ja ostsin tänu Teile (Ceemic ja teised) 17.dets. Digitakast Daiwa Luvias 2004. Täna hommikul sain kätte ja väga happy!
More
9 years 3 months ago #5837 by karlan
Ma olen vaadanud mõnda daiwa freamsi avamise videot youtubes-t ja ei ole ühelgi näinud, et oleks varupool kaasas? Teistel mudelitel on varupool?
More
9 years 3 months ago #5839 by Jeekim
Odavamatel Daiwa rullidel on paljudel tagavarapool, Freamsil vaid uuel a-sarjal.
www.kl-angelsport.de/daiwa-freams-2500a.html
The following user(s) said Thank You: ceemic
Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum