Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 4 months ago #5733 by ceemic
Ma olen muidu ikka Alan Hawki lugenud, aga ei märganud viimati otsides rulli hoolduse lehelt seda:
"An instant anti-reverse clutch needs to be cleaned with a solvent, then shake and dry it if possible and lube the innards and brake discs with thin oil. Oil the clutch's sleeve as well."

Ehk siis jah, soovitav on ikkagi õli kasutada IARi rull-laagril.
Peaks vist Trio uuesti lahti võtma ja määrde õli vastu vahetama :)
More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5736 by Madis

ceemic wrote: Ma olen muidu ikka Alan Hawki lugenud, aga ei märganud viimati otsides rulli hoolduse lehelt seda:
"An instant anti-reverse clutch needs to be cleaned with a solvent, then shake and dry it if possible and lube the innards and brake discs with thin oil. Oil the clutch's sleeve as well."

Ehk siis jah, soovitav on ikkagi õli kasutada IARi rull-laagril.
Peaks vist Trio uuesti lahti võtma ja määrde õli vastu vahetama :)


Minuarust tähendab see lause seda, et tuleks puhastada õlitada sidurikettaid mitte ühesuunalist laagrit...vähemalt nii saan mina sellest lausest aru.

Enamustele IAR laagritele ei tohiks kindlasti määret panna, ainult õli kui sedagi...
Shimano Cardiffi video, vaadake mis 2:55minutil IAR-i peale kirjutatud on
Last edit: 9 years 4 months ago by Madis.
The following user(s) said Thank You: ceemic

More
9 years 4 months ago #5739 by ceemic
Kes oma rulle "tuunida" tahavad, siis Platis (ja ka mujal) on igasugust huvitavat kraami saada.
Tellisin enda Luviasele just sellise komplekti: www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info...n/products_id/15549/
Kui kohal, saab öelda, et Luvias on 11+1 laagriga :)
More
9 years 4 months ago #5740 by Jeekim
Vända nupus 1 ja vahel isegi 2 kuullaagrit või lihtsalt korralik puks. Kas see erinevus on püügi ajal ka häirivalt tajutav?
More
9 years 4 months ago #5741 by ceemic
Luviasel on vändanupus kaks plast-puksi. Liigub ise-enesest väga normaalselt. Aga kui saab "paremaks" teha suht lihtsalt, siis miks mitte :)
More
9 years 4 months ago #5744 by Ridiculous
Oo, ei teadnudki sellisest võimalusest. Seni arvasin, et see "real custom" on vaid reklaaminõks müüa teistsuguse värviga poole ja käepidemenuppe. Ceemic, anna siis teada, kas on tunda mingit vahet ka rulli töös. Oled muidu vaadanud, et kui nüüd need laagrid paned, et mis osas siis see tuunitud Luvias laagrite paigutuse poolest Existist erineb?
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum