Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 9 months ago #6739 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Fluorocarbonist lipsu pole kasutanud, kuid vahel haugirohketes paikades olen teinud leechile Pafexi sõlmitavast trossist "Fortress Predator" lühikese lipsu ja isegi forelle tabanud. Fluorocarbon on kindlasti nähtamatuse tõttu parem, kuid ei anna siiski veel garantiid haugi hammaste vastu.
www.rialinna.fi/tuotteet?category=4fb0cb...cbb90999b0e4c6761c45
More
8 years 9 months ago #6740 by Vertu
Replied by Vertu on topic Jõeforelli hooaeg 2015
0,4 floro annab ikka suht hea hambakindluse, eriti võrreldes 0,16mm tamiiliga. Ahvena jigimiselt vahel floro lipsu vahele panen, 0,33 või 0,4mm. 0,33 suuresplaanis kümnest haugist kolm läbi närib, 0,4 olen vist kõik paati saanud. Florod vist erinevad ka, enda kogemus selline et näiteks Berkley oluliselt vähem kratsimist kannatab kui sufiksi või yoshino oma.

More
8 years 9 months ago #6741 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Leidsin oma varudest 0.27 fluoro, proovin esialgu sellega. Kui juba rohkem kui pooled kalad kaldale saaks, oleks asi juba päris hea. Praegu on ca 80% haugidest koos leechiga läinud...
More
8 years 9 months ago #6742 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma saan 0,2 tamiiliga ka kuskil 60% kaldale. Kui mitte rohkem. Ju on õnne :p
More
8 years 9 months ago #6744 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Eks siin ole ka tamiilide erinevus mängus. Vähemalt pooltel juhtudel olen näinud, et leech ilusti suunurgas ja tuleb nüüd kenasti kaldale, kuid kas mingi küünla või kalda poole toomisel suudavad ikka kuidagi läbi hammustada tamiili...
More
8 years 9 months ago #6746 by Tony
Replied by Tony on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Sai käidud kurikuulsal lõigul aga tulemus null. Kuigi paar ilusat kala tundis korra landi vastu huvi ja väikseid käis üle viie rabamas. Aga kala korralikult ei võta, ainult togivad. Kas halli wolksu bussi omanikul saaki oli? Vaatasin et tel. nr oli ilusti klaasi all aga ei hakanud helistama.
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum