Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 6

More
10 years 3 weeks ago #4461 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 6
Täna minu poolt selline poolik rekordi parandus: nimelt pikkuse poolest lausa 2cm aga kaalu juurde ei saanud.Ehk siis L44 ja 890gr. Laupäeval megagighüppervarakult uuesti, sest nädalavahetused tunduvad järvas olevat hullemad, kui hullud päevad stockmanis :)
More
10 years 3 weeks ago #4462 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 6
Aaa, unustasin lisada, et võttis valget silikoon lanti, hüppas kalda eest alles otsa ja ehmatas täitsa ära sest olin valmis juba lanti välja tõmbama. Hiljem oli tükk aega kerge värin kätes ja ilmselt seetõttu ka mu ainus valge silikon järgmise viskega vastaskalda puud kaunistama jäigi. Proovisin hiljem ka seda leitud liitsi aga selle vastu ei tundnud justkui keegi huvi. Võibolla ei mõista seda õigesti mängitada ka.

More
10 years 3 weeks ago #4463 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 6
eks see leechi vibutamine ole jh mingi eriline kunst :D mina olen 2 korda käinud ja vibutanud nii kuidas juhtub v kuidas käsi tõmbleb mõlemal korral olen ka kala saanud aga kuidas see õigem vibutamine käib, seda ei tea :D
More
10 years 3 weeks ago #4464 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 6
Edu kõigile leechi vibutamisel ja proovimisel......ja nagu aapua ütles"kui leechi proovid oled kadunud hing ning unustad teised püügivahendid sootuks" :D olen juba poolel teel unustamisele :D
More
10 years 3 weeks ago #4467 by vaikus
Replied by vaikus on topic Jõeforell vol. 6
minu meelest leechi "mängima saamine" on köömes võrreldes vobleripüügiga. leech teeb ise palju ära juba. algajal on leechiga kindlasti lihtsam kala saada. vastavalt oludele sobiva vobleri leidmine, voolus mängitamine, kerimiskiirus jne - see tuleb raskemalt.
More
10 years 3 weeks ago #4468 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 6
Ei tee leech alati ise ära.
Üleeile sööstis suur kala järgi valgele leechile, kuid vahetus läheduses pööras ära. Midagi ei meeldinud ja ilmselt madalas ka märkas mind. Ei aidanud enam leechi värvide vahetus, ei aidanud ka umbes tunniste vaheaegadega samale käärule naasmine. Kala jäi peitu kogu päevaks.
Time to create page: 0.121 seconds
Powered by Kunena Forum