Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 7 months ago #2763 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
danny - kle, never say never... Ma olen sisuliselt iga hooaeg mingi muudatuse teinud, pöörlevad, siis üritasin voobleritele üle minna, siis uuesti pöörlevad, siis tuunitud pöörlevad, nüüd viimane juba suht pikk periood ainult leech. Võibolla katsetan ka selle putukavärgi kunagi ära. Paar tuttavat on igatahes ennast juba nii relvade kui algteadmistega varustanud.
More
11 years 7 months ago #2766 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
aapua, kas pilti tegid sellest isasest? Ja kuidas marjaga väiksematel lood olid?

Ma käisin eile Järvas kolme jõe peal. Esimesel oli võtt mega-kehv. Käidi vaid togimas. Üks kilokala pääses pärast heintessesööstu minema + paar mudilast kaldale. Teises jões, õigemini allikas kala polnud; aga kolmas jõgi õhtul enne päikseloojumist ikka ühe kotikala ka andis...

More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #2769 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
kle ei hakanud seda ajaleht + kraanikauss natüürmorti pildistama. Tüüp oli niisast paistes küll. See suuruselt keskmine oli emane, mari nagu noored herned. Huvitaval kombel oli aga üks marjakobar teisest umbes 3 korda väiksem, marjaterad olid samasuurused.

Täna käisin jõel, kuhu pole ammu sattunud. 12 tundi pikk tööpäev tuli. Kalad olid üllatavalt ühes kaliibris, koju 3 nõksa üle kilo tegelast, seekord säästsin marjakalu ja võtsin ära ainult spermapullid. Tagasi sai lastud samuti paar kala, küll silma järgi alla kilost, ja paar samasse suurusjärku jäävat isendit läksid ise otsast. Püüdjaks oli, üllatus-üllatus, jällegi karvane lant.

Meele tegi hapuks see, et jõe äärde on rada tekkinud. Varem oli ta ikka vägagi puutumatu kohake. Kahlad läksid jälle puruks. Tra, terve päev märgade jalgadega... Praegu läheb 100 grammi hinge alla, peale kaks tassitäit kuuma vaarikamoosiga teed ja nahh see tõbi siis külge tuleb. Puhkust järel veel niipalju või pigem nii vähe, et ei ole aega haigeks jääda.

Homme suund lõunasse, vaatan ühte huvitavat nirekest, kus kuulu järgi samuti vahel midagi kenamat trehvanud on.
Last edit: 11 years 7 months ago by aapua.
More
11 years 7 months ago #2772 by unemati001
ma oma kodujõel nüüd umbes nädal tagasi võitlesin ühe jõekaga, kurjam hüppas ühe roika alt välja ja kohe sinna tagasi minna tahtis, ei ma seda talle lubada ei saanud - käis pikem madistamine aga kurjam sai minust taas jagu :( aga ei sest midagi, enne kui kukub keeluaeg ma temaga veel kohtuda lubasin ja siis on konksud juba teravamad ja mina ka tugevam. nii et on selles jões siiski kala milles ma juba kahelda jõudsin.... ahjaaa landiks siis taas meps, millega juba ennegi suurema kalaga tegemist on olnud, seda eelmine hooaeg.
Attachments:
More
11 years 7 months ago #2774 by Maleva
Replied by Maleva on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Olete ikka kütid küll, elan ise järvamaal, täpilise jõgede keskel, aga mind ei tõmba kuidagi seda ilusat kala püüdma. Käin vaatan kaldast teda, ilus on, aga püüdma ei kipu. Kuidas te suudate?:dry:
More
11 years 7 months ago #2775 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

Maleva wrote: Olete ikka kütid küll, elan ise järvamaal, täpilise jõgede keskel, aga mind ei tõmba kuidagi seda ilusat kala püüdma. Käin vaatan kaldast teda, ilus on, aga püüdma ei kipu. Kuidas te suudate?:dry:

Loodusseadus: tugevam sööb nõrgemat ! ?
Ilu on aga suhteline mõiste ja selle arvelt ja arvele järeleandmisi meie maailmas ei tehta !
Time to create page: 0.981 seconds
Powered by Kunena Forum