Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #2878 by Shotter
Replied by Shotter on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Ise mingi aastat mõniteist hõrnast passinud.Põhilised jõed on mul kodukandi jõed.Prandi,Esna,Preedi ja Oostriku oja.Prandi on mul lemmik,kuna sealne loodus on väga ilus ja kohati ka läbipääsmatu.





Väike näide talveunne läinud lantidest.
Praegult käin filmimas jõege iludust.


Attachments:
Last edit: 11 years 6 months ago by Shotter.
More
11 years 6 months ago #2879 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Pea 1,5 kuud juba piineldes kulunud, aga ikka kistakse haavad lahti :D

Shotter, on sul mõnd filmiklippi näidata ka?
Ise nägin aasta tagasi esimest korda oma silmaga forellide kudemängu ja sain ka videosse veidi. Tõsiselt kena vaatepilt ikka.
Võimalik, et õnnestub äkki algaval nädalal ühe sinu loetletud jõe peale kaema minna. Kudelõike tean, seega ehk miskit juba toimetavad täpilised.

More
11 years 6 months ago #2882 by Shotter
Replied by Shotter on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Klippe on mitmeid,kuid kahjuks liiga suured mahult.Filmin GoPro kaamerga ja see salvestab HD kvaliteediga.Mingi aeg annan need ühe inimese kätte,kes teeb neist vaadatava mahuga klipid,et saaksin kuhugile hosti ülesse riputada.Eks ma annan siin ka teada.
Ma ise olen Prandi peal ka puu otsas passides saanud väga ilusaid kaadreid hõrnase mängudest.

Ma ise täna jälle Juminda kanti. Vanajumal lubas ka tänaseks kena ilma anda.;)
More
11 years 6 months ago #2883 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
@ shotter

Kui suuremahulised klipid on ?
Maailma kõige lihtsam on kasutada Windows live movie maker -t. see peaks olema windoosaga tasuta kaasas.
Kui avad programmi, ava soovitud video klipp. Seejärel salvesta aga siis "save as" ja lisa oma valitud nimi klipile, sellisel juhul jääb originaal fail ka alles. Kõige parema kvaliteediga salvestades peaks fail nii 10 x väiksemaks saama ja kenasti youtubi üles laaditud saama.

Terv
Marko
More
11 years 6 months ago #2884 by Shotter
Replied by Shotter on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

Mark0 wrote: @ shotter

Kui suuremahulised klipid on ?
Maailma kõige lihtsam on kasutada Windows live movie maker -t. see peaks olema windoosaga tasuta kaasas.
Kui avad programmi, ava soovitud video klipp. Seejärel salvesta aga siis "save as" ja lisa oma valitud nimi klipile, sellisel juhul jääb originaal fail ka alles. Kõige parema kvaliteediga salvestades peaks fail nii 10 x väiksemaks saama ja kenasti youtubi üles laaditud saama.

Terv
Marko


Minu jaoks see samal tasemel nõidusega.:)
Ma järgmine kord proovin oma klipid panna siis lingina,siis peaks segadus ära jääma.Aga tänud suured näpunäidete ja segaduse likvideerimise eest !
More
11 years 5 months ago #2905 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Aapualt põhjalik kirjatükk leechi teemal (Y) , olgu siis ka siin teemas link ära toodud:

www.kalaportaal.ee/blogid/leechipueuek-a-ja-b.html
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum