Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 5 months ago #2908 by siim714
Replied by siim714 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Tere forellikütid. Sai täna maja taga metsas jalutamas käidud. Voolab läbi üks pisike ojake,meeter lai, kärestikuline, sügavust max 60cm kalda uuretes. Ja korraga vaadates ojapõhja vahib mulle vastu ema forell. Pikkust umbes 40cm või enam. Tõmbas kalda alla minema kui olin poole meetri kaugusel. Ok liikusin edasi, kümmekond meetrit edasi kärestik ja keset seda järgmine kala seljauim veest väljas vonkles seal voolus. Suuruselt oli umbes 2kg haugi pikkune. Paarikümne sendiseid isendeid oli iga kääru peal. Väheke edasi minnes olid kõrvuti järgmised kaks mõõdus forelli siis oli natuke tühja maad ja järgmine forellide kogum, üks suur ja neli väiksemat tiirles ümber. Ühesõnaga minu kalamehe staazi juures oli see elu adrenaliini laks. Peab vist järgmiseks hooajaks forelli varustust soetama hakkama. Kõige naljakam aga see, et alati forelli teemat lugedes olen omaette vandunud "krt miks siin ühtegi forellijõge pole" ühesõnaga täiesti müstiline värk. Näen täna öösel vist und ka nendest kaladest.
More
11 years 5 months ago #2910 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Sattusid forellide kudemängule peale :)
Suure tõenäosusega neid mõõdukalu selle koelmu vahetust lähedusest sa 1. veebruaril ei leia.

More
11 years 5 months ago #2912 by siim714
Replied by siim714 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Ma loodan pigem seda, et keegi kahvaga sinna ei satu.
More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #2913 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
nnbnbNujah, täitsa võimalik, et saad järgmisel hooajal maja tagant kõvasti punast saia peale :)

Samas vaata igaks juhuks üle ka see leht , et veenduda, et seal keeluala pole.
Last edit: 11 years 5 months ago by hannes.
More
11 years 4 months ago #2970 by hannes
More
11 years 4 months ago #2971 by dannyboy
Replied by dannyboy on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
igati positiivne uudis ju :)
Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum