Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 8 months ago #2702 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
OK. Algul oli soe ja märg, hiljem külm ja märg? :D
More

More
11 years 8 months ago #2704 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

aapua wrote: OK. Algul oli soe ja märg, hiljem külm ja märg? :D


No umbes nii jah. Millal see kuradi merika hooaeg pihta hakkab juba?
More
11 years 8 months ago #2705 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Merikaga vist veel kuu aega kannatada vaja.

Loom võis ka põder olla. Ei ürita küll teie läbielamist alaväärtustada, pigem oleks see nagu endale kinnituseks, et nähakse vaid tonti. Käin ju ise enamus kordadest jummalast pärapõrgus, kus tõesti võib kohata kedaiganes. Siis on meeldiv teada, et see puhkija on mingi taimetoiduline, aga mitte kiskja...
More
11 years 8 months ago #2706 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Selles suhtes on sul õigus, et nähakse vaid tonti. Kui ta meid tiibama läks, siis me kujutasime juba elavalt ette, kuidas ta parasjagu endale pudipõlle ette seob. Oli ka plaan üle jõe minna, aga Toomast eriti ei imponeerinud võimalus, et ta oma pikkade kummikutega jääb jõe keskele poiks, millega mõmmi mängida saaks.

Aga ma pean ütlema, et mul ei tulnud kordagi pähe kindlalt elukas identifitseerida. Põtra olen samuti varem näinud ja kuulnud. Kujutlusvõimet suurendas kindlasti karu hunniku nägemine tund aega varem.
More
11 years 8 months ago #2707 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
praegusel aasta ajal võis see tegelane väga vabalt olla karu. praegu ta taime toiduline suuresti ja liikudes ta tõesti ähib ja puhib... ja karuga suht lihtne kokku joosta... kuna karu suht pime loom siis ta loodab rohkem haistmise ja kuulmise peale... kui te liikusite vastu tuuld siis pole ime et selline asi juhtuda võis... karuga kohtudes tuleb ennast hästi suureks ja kuuldavaks teha ning mitte sattuda emaga karu puhul ema ja poegade vahele... seenel olles olen karu näinud nii 30-40 meetri kauguselt... ema karu koos 2 sama aasta pojaga...talvel olen ka hundiga kokku jooksnud pea....
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum