Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 8 months ago #2730 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Raiko, mis krdi asja sa nüüd välja kaevasid??? :woohoo: Ma mäletan seda filmi lapsepõlvest, jättis "kustumatu" mälestuse.
More
11 years 8 months ago #2731 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Ei, aga samas ma pole ka Hiiumaal kunagi kalal käinud. (See on nali, vabandan kõigi hiidlaste ees, mul on tõesti väga kahju, et... nad peavad Hiiumaal elama (ka see on nali, Saaremaal tihedalt käimine ei möju mulle hästi).)

More
11 years 8 months ago #2732 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
...aga mul hakkab nüüd 3 nädalat puhkust. Võtan naise-laste fotod kaasa, siis tagasi tulles on näod vähemalt meeles...
More
11 years 8 months ago #2733 by paunvere
Replied by paunvere on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Täna kaotasin 2 head voblerit jõel. Üks jäi jõepõhja ja teise viis täpiline loom oma kaldaõõnsusesse. Arvatavalt jäi landilõksusõlm värskendamata, peale landi vabastamist põõsastest. Üks kotikala siiski õnnestus ära võtta. Hea meel sellest, et kotikala tuli jälle uuest kohast, mis eeldas öökimaajava maastiku läbimist. Aga uudishimu ajab ikka kaugemale ja kõrgemale ja...
Käiguga jäin rahule, sest kala on aktiivne ja tavalisest paksem.
Rabati kõiki pakutavaid voblereid ja ka võnkuvaid lante.
Tegudele härrased, kalender tiksub meie kahjuks!
More
11 years 8 months ago #2734 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
See metsloomade hirm ajab pehmelt öeldes muigama:) Mitut metsloomade rünnakut aastas Eestis toimub? Tõsi, paar aastat tagasi oli lugu kus karu seenelisele kallale tungis. Aga see ka ainus juhus aastate jooksul. Kui metsa minnes pipragaas kaasa võtta, siis linnas liikudes peaks vähemalt AK seljal rippuma:)
More
11 years 8 months ago #2736 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

Vertu wrote: See metsloomade hirm ajab pehmelt öeldes muigama:) Mitut metsloomade rünnakut aastas Eestis toimub? Tõsi, paar aastat tagasi oli lugu kus karu seenelisele kallale tungis. Aga see ka ainus juhus aastate jooksul. Kui metsa minnes pipragaas kaasa võtta, siis linnas liikudes peaks vähemalt AK seljal rippuma:)

Hirmul olla suured silmad, ehk siis võib selle teema sujuvalt ümber nimetada "Klaabu teemaks" :evil:
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum