Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Polariseeritud prillid

More
3 years 1 month ago #11481 by Foogt
Replied by Foogt on topic Polariseeritud prillid

Zanzhu wrote: Mis poega tegu? Peaks laskma neil silmad uuesti üle mõõtma.

Pood kust näidise võtsin on “Silmajaam” aga ise teen ka kontrolli aga kohalikud Rapla instrus. Sain ka Silmajaamast variandi viia “oma raam” mille sisse nad klaasid panevad, kuna ei leidnud nende poest selliseid raame nagu mulle sobiks.
Kui äkki huvi ühisostu/näidise vastu, kirjuta, saadan oma kontakti.
More
3 years 3 weeks ago #11487 by Foogt
Replied by Foogt on topic Polariseeritud prillid

Foogt wrote:

Zanzhu wrote: Mis poega tegu? Peaks laskma neil silmad uuesti üle mõõtma.

Pood kust näidise võtsin on “Silmajaam” aga ise teen ka kontrolli aga kohalikud Rapla instrus. Sain ka Silmajaamast variandi viia “oma raam” mille sisse nad klaasid panevad, kuna ei leidnud nende poest selliseid raame nagu mulle sobiks.
Kui äkki huvi ühisostu/näidise vastu, kirjuta, saadan oma kontakti.

Mul raam olemas ja silmakontroll tehtud, kahe klaasi hind alla 300, tahan hiljemalt järgmine nädal tellimuse sisse anda. Kui veel kellelgi huvi, siis mitme prilli tellimisel lubati ka alet teha.

More
3 years 6 days ago #11494 by Foogt
Replied by Foogt on topic Polariseeritud prillid
Panen siis väikese kokkuvõtva info ka siia, et kelllel sama mure, teab ka ühte võimalikku lahendust. Kokkuvõtvalt - tellisin siis need “Driveweari” klaasid Silmajaamast oma viidud raamide sisse ja nagu lubatud 2 nädalat tarneaega, sain ka prillid kätte. Kalal paar korda käinud, nii hommikul vara kui ka päeval ning ka õhtul. Minu jaoks töötavad hästi, hommikul ja õhtul piisavalt heledad (minu jaoks isegi suht pimedaga autoga sõites piisavalt heledad) ja päeval ei lähe liiga tumedaks, ehk nähtavus kogu aja hea.
Kui kellelgi huvi näha prille ja veenduda heleduses ja toonis, võib kirjutada, saadan kontakti ja siis saab kokku leppida kus näha saab.
Time to create page: 0.120 seconds
Powered by Kunena Forum