Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5469 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 8
Mul oli landi kadumine juba ununenud, kuigi hea lant oli, kaks aastat pidevat püüki pidas vastu. Pärast aapua ridva purunemist läks tuju natukese asemel päris heaks, sest et kohe alguses vette kukkumine ei lasknud edasist püüki eriti nautida ja see oli ainus võimalus püügi lõpetamiseks.
More
9 years 7 months ago #5470 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforell vol. 8
Küll teil ikka mehed juhtub igasugu toredaid asju seal jõe ääres... :)
Mul pole aastat 5 või enam ükski ritv katki läinud ja vette nagu ka pole õnnestunud kukkuda. Rääkimata igasugu muust põnevast.
Peaks vist kah aapuale sappa jälle võtma, temaga viimati käies sain vähemalt telefonist lahti :P

More
9 years 7 months ago #5471 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 8
tundub et venvik polegi nii hää,isegi ühearulist ei saa vastaskaldast kätte.<Ja rantsi voobler jääb sama hästi puu otsa kui rapalapa. :unsure:
More
9 years 7 months ago #5472 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Jõeforell vol. 8
Ei puutu küll jõeka püüki, aga ka mina uputasin oma telefoni tänu Aapuale ära. Küll merre kui lanti päästsin ( mis hiljem osutus Aapua omaks) . Sellega olla üks ilge koll välja võetud. Siiani seisab riiulil - analüüsin värve ja mängu ning ootan, millal landimeister sellele järgi tuleb ja VAHETUS kaupa teeb ;) Edu meestele, kes viimast võsas võtavad!
More
9 years 7 months ago #5473 by tamma
Replied by tamma on topic Jõeforell vol. 8
Võtsin reedeks vaba päeva, et enne nädalavahetuse laulupidulisi ka jõele pääseda. Sõit oli läbi paksu udu, nii et plaan sõita keskmise kiirusega 500 km/h, et tagada koht parimas peale mineku kohas, osutus võimatuks, aga ka mitte-vajalikuks. Reedeti ikka inimesed kas on tööl või magavad (või ei taha kala püüda, aga mis inimesed need on??). 11 tunnise püügipäeva kokkuvõte on selline – üks võtt. Heinas oli pooleteise meetrine auk ja augu servas puuront. Nii kui leech mandus, välgatas hele külg ja käis pauk. Tõmbasin kala kiirelt heinte peale, seal ta siis ladistas natuke, siis tõin enda kaldasse vabasse vette, lasin seal keerutada ja mulistada.. Õnneks oli vesi täpselt 2 cm alla guiding kahlakate serva, nii et ronisin jõkke ja teisel katsel sain sõrmed lõpuste taha. Päris päris rahul olin. Väike 1,2-1,3 kilone kirss siis hooaja lõpuks. Jõudu kõigile metsas ragistajatele veel viimasteks ponnistusteks.



p.s. kaasas oli esimest korda õige varustusega ja õigel jõel forellipüüki proovinud sõber, kellel ujus siis magusas kohas heintest välja ja kuni meie jalge ette kaldani leechi järel ka 2-2,5 kg vahemikus olnud kala. 10 minutit käisime väga vaikselt ja mõtlikult peale seda.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, timo
More
9 years 7 months ago #5474 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Ehh, tänx Mikk, et meelde tuletasid! Enne hooaja algust VAHETAN ta sinu käest ära, ainult ütle oma vastusoov! See nagu talisman või nii...

Aga jõeka koha pealt - hakkab nagu ka mulle lõpuks kohale jõudma, miks keegi minuga enam jõele tulla ei taha... Hävinud telefonid ja prsekukkunud püügipäevad jne... Vist halb aura, ma arvan!

Tammale õnnitlused, see ju igati kena kala, ja mõtlik liikumine jõekaldal on ju igati meeldiv tegevus!

Täna ravin närve ja sean varuridva püügikorda, homme teen ikka ühe matka veel ära. Kivi kotti üritajatele!
Time to create page: 0.129 seconds
Powered by Kunena Forum