Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5435 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 8
Asendustegevuseks pakukisn välja meriforelli lantide kolmikute väljavahetamist.

Videod on siin:


The following user(s) said Thank You: sven862
More
9 years 7 months ago #5436 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Tänud!

More
9 years 7 months ago #5455 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Õnneks saab see needus varsti läbi. Nädal kannatust veel. Täna väiksest nirest kaks kilost koju tõin, homme taastun ja ülehomme lähen suuuuuuurele jõele.
More
9 years 7 months ago - 9 years 7 months ago #5457 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 8
Käisin täna hommikul Vodja jõel, Vodja sillast suure ristmikuni. Seal on veidi aega tagasi jõge remonditud: uued kudematid, kivid jões, üks suur kopratamm likvideeritud jms. Pilt oli tublisti muutunud ja veeseis varasemast kõrgem. Kätte sain vaid ühe kala, seegi alamõõduline, võttis kohe alguses ja himustas Salmo Lil'Bugi. Pärast seda oli vaid paar õrna togimist ja siis täielik vaikus. Miski ei kõlvanud, ei liits, nublakas ega sirpsaba. Ja portaal lubab, et tänane võtuaktiivsus on väga hea. Oleks pidanud ütlema ka sellele forellile, keda ma umbes kümme korda pommitasin, ja kes vaid pahuralt ümber landi ujus. Vodja jõega on mul mingi needus, mõõdus kala ma sealt polegi saanud. Aga saarmas saab kala küll. Leidsin madalast veest jälle ühed hoolikalt töödeldud rapped (vt pilti). Positiivse poole pealt nii palju, et katsetasin uut rulli: Spro Red Arc 10100 ( www.spro.nl/redarc/uk/redarc-uk.html ). Esmamulje on väga hea, pisut raskem kui mu eelmine, aga soliidne ja tugev, nii et loodetavasti ei lagune nagu Abu-Garcia.

Attachments:
Last edit: 9 years 7 months ago by STF.
More
9 years 7 months ago #5458 by Metsniit
Replied by Metsniit on topic Jõeforell vol. 8
No jah pole isegi Vodjalt mõõdukala kätte saanud, see oleks puha ime :D võis siis pole õigel ajal õiges kohas olnud. Ise käisin eelmine nädalavahetus teisel järvamaa nirel ja pidin tõdema seda, et suurem kala jõest kuhugi ära kadunud, sest sain õhtu enne pimedat L38 kätte,kelle muidugi vabastasin ja siis komberdasin pimedas kuuvalgel ja pealambi abiga padrikust välja, kohtudes veel kahe põdraga, kes mind nähes jooksu panid nii et oksad raksusid. Öö veetsin kuidagimoodi autos ära ja hommikul jalutasin siis jõelõigu uuesti läbi, kala null ja preemiaks jäi puu oksa küljes vedelev pöörik.
More
9 years 7 months ago #5459 by TT
Replied by TT on topic Jõeforell vol. 8
ma küll vodja üle ei kurda, mõõdukalu olen ma sealt saanud küll, suurim siiski vaid L40 jäänud
Time to create page: 0.147 seconds
Powered by Kunena Forum