Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5460 by oinz
Replied by oinz on topic Jõeforell vol. 8
eelmise nädalalõpu tegemised
www.kalaportaal.ee/blogid/oinas-forellikuett
The following user(s) said Thank You: Ilves
More
9 years 7 months ago #5461 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforell vol. 8
Ei ole minulgi vodjas positiivseid tulemusi tulnud. Olen püüdnud maantee sillast ülesse ja alla poole 1km umbes. Aga jõgi ise muidu väga selge veega ja ilus.

More
9 years 7 months ago - 9 years 7 months ago #5462 by AJ.
Replied by AJ. on topic Jõeforell vol. 8

oinz wrote: eelmise nädalalõpu tegemised
www.kalaportaal.ee/blogid/oinas-forellikuett


Alates sellest hetkest kui sellele lehele registreerisin olen käinud ainult jõeka jahil ja üritanud otsida kohti.
Tänan aapuat kes andis mingisugust infot, kus, kuidas ja mida.
Sai võetud 00:00 reis Preedile. jõudsin kohale peale kahte, sest tartu mnt kuni sihtkohani oli paksult udu täis ja sõita oli halb.
Jõudes kohale jätsin auto sillale ja võtsin varustuse ja hakkasin kohta otsima.
Kuramuse pealamp andis otsad.Mis seal ikka kui autosse tagasi ja valgust ootama.

Tsiteerin oinzi, sest see seik oli väärt lugemine ja ajas autos ikka korralikult naerma.
Tuli päevavalgus ja sai lõpuks kohta otsima mindud.Olles 1.5h seal olnud viskas kopa ette ja otsustasin liikuda Vodjale mis jäi Tallinna sõites teepeale.
Proovisin mitmelt kohalt ja kaotasin ligi 6 pöörlevat lisaks ühe Salmo horneti.Taimestik vohab seal ikka hästi.
Lõpuks leidsin augu kus nägin suurt kala. Olles ise eemal lükkasin spinna võsast välja ja vise täpselt õigesse kohta, kuid koheselt kui lant hakkas veepinnaga kontakti saama tõmbas suur jehhat taimestikku.Kirusin korralikult.Hakkasin tagasi kerima ja just kui lant hakkas veest välja tulema, kargas pisike jõekas landi otsa ja tuli spinnat tõstes maapinnale.
Kuna see oli täielik beebi saatsin ta oma teed rahulikult.
Kotti küll midagi ei saanud, kuid vähemalt esimene jõekas veest välja võetud ja nüüd tuleb loota, et neid hakkab järjest rohkem tulema.

Tervitused ja vägevat püüki ennem keeldu kõigile.
Last edit: 9 years 7 months ago by AJ..
The following user(s) said Thank You: aapua
More
9 years 7 months ago #5463 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 8
Ennekuulmatu,et keegi Preedi Vodja vastu vahetaks ilma vägivallaga ähvardamiseta :ohmy:
More
9 years 7 months ago #5464 by AJ.
Replied by AJ. on topic Jõeforell vol. 8

scuba wrote: Ennekuulmatu,et keegi Preedi Vodja vastu vahetaks ilma vägivallaga ähvardamiseta :ohmy:



Minu puhul ilmselt mängis rolli see, et ma käisin Preedil esimest korda ja kaardilt leitud lõik ei osutunud minu arvates heaks. Üritan järgmine kord vaadata paremat kohta kust püüda. :)
More
9 years 7 months ago #5468 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Tänast käiku iseloomustab vast kõige paremini fraas: suures jões on suured kalad.

Suured kalad on aga teatavasti ettevaatlikud ja lihtsalt neid konksu otsa ei saa. Nii ei toimunudki täna ainsatki forellivõttu, sain vaid ühe pealekilo haugi. Parim oli muidugi see, et Raiko viskas rantsi voobleri puu otsa ja sinna see jäigi. Mul oli endal samal ajal telefonivestlus käimas ja Raiko selline lahendus külvas mu üle sellise eufooriaga, et viskasin oma leechi vastaskaldasse kinni ja tõmbasin oma Fenwicki puruks.
Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum