Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4306 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
A mis sa nime ära vahetasid? Kui pilti poleks, siis ei olekski teadnud terele vastata, tänapäeval on igal pool igasuguseid liikumas, mulle on lapsest saadik õpetatud, et võõrastega ei tohi juttu ajada... :D
More
10 years 2 months ago #4307 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 5
Ma ei tunne pildigagi ära.Kes see siuke on`?:-)

More
10 years 2 months ago #4308 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
see on maatriks.
More
10 years 2 months ago #4309 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
... ja scubat tuntakse paremini Geronimona

indiancountrytodaymedianetwork.com/2013/...ior-surrender-151136
More
10 years 2 months ago #4310 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 5

maatriks wrote: Tere kõigile headele tuttavatele siinses foorumis ja ilusat alanud hooaega kogu siinsele rahvale!

Teretulemast foorumisse! :fish:
More
10 years 2 months ago #4311 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Kõiki neid kommentaare lugedes saan ma ikka ja jälle aru miks ma just seda foorumit eelistan kalale.ee-le. See foorum pole tõesti veel ära risustatud kõiksugu jamaga. Kui mõni algaja(nagu mina) midagi küsib v näitab siis saab ta ka enamjaolt endale rahuldava ja arusaadava vastuse mitte lehekülgede kaupa suvalist mula. Ühesõnaga AITÄH teile kõigile. :fish:
The following user(s) said Thank You: hannes, Ilves
Time to create page: 0.121 seconds
Powered by Kunena Forum