Foorum

times Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

Info
17. märts 2015 16.08 #6232 tamma
Ceemic? Vertu? Anyone? Mis ma selle drag washeriga siis teen?

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
17. märts 2015 17.45 #6234 ceemic
Ei ole seda vaja originaalpoolile. Oli minulgi see Caldia ja Luviasega kaasas.
Ju siis mõne RCS custom pooli jaoks on seda vaja, et nupp liiga sisse ei läheks.

Info
17. märts 2015 18.42 #6235 Vertu
Ma ei oska midagi tarka öelda selle drag washeri kohta. Eesti jõuan siis vaatan huvi pärast kas Certatega oli selline vidin kaasas või mitte, Caldial kindlalt polnud.
Mul küsimus Ceemicule. Sa oled reaalselt näinud Caldiat nii 2500 kui ka 2000 suuruses, palju neil suuruses vahet on üldse? Kaaluvahe ainult 15g. Pool ilmselt väiksem, äkki see 15g tulebki pooli suuruses erinevusest ainult, korpused sama suured?

Info
17. märts 2015 18.54 - 17. märts 2015 18.56 #6236 ceemic
Korpusel on ka väike vahe ning vändal. Põhiline vahe muidugi rootor+pool.

Info
17. märts 2015 21.24 #6237 Madis
Üldiselt pannakse rullidele seibe kaasa, et nöörilaotust meelepärasemaks muuta. Tavaliselt läheb seib pooli alla aga äkki sellel rulli käib sidurinupu alla?

Pilt selgituseks: oi41.tinypic.com/jb67tf.jpg

Info
17. märts 2015 22.00 #6238 tamma
Madis, nöörilaotuse seibid olid eraldi ja teistsugused. See ikka siduri jaoks, aga tôsi, et sidur ehitatud tavaliselt pooli sisse ja arusaamatu, mida see seib sinna nupu alla andma peaks.

Info
18. märts 2015 09.18 #6240 ceemic
See seib ei ole jah nöörilaotusega seotud.
Ma pole seni raatsinud veel RCS pooli tellida, siis saaks teada, kas on seda seibi vaja nupu alla, või mitte :)

Info
18. märts 2015 10.35 #6241 tamma
Ma vbl isegi tahaks, aga tegemist ca kuu aega vana mudeliga, millele vist olemasolevad RCSid ei sobi ka, nii et tôenäoliselt pole veel vôimalik katsetada.

Info
18. märts 2015 10.54 #6242 Ridiculous
No ma olen aru saanud, et RCS teema puhul on Daiwal üldiselt olnud ikka reegel, et RCS kraam sobib suuresti kõigile realfour rullidele. See nagu osaliselt ongi selle RCS kraami point, et asjad on ühelt sama suurusega rullilt teisele ületõstetavad. Aga mine tea, võibolla see automaatne pidur tõesti mingeid eraldi nõudeid poolile avaldab. Sa saad seda muidugi ise testida, proovides korra nt Steezi või vanema Existiga poole vahetada.

Info
18. märts 2015 11.32 #6244 ceemic
Kuu vana mudel? Kas see on see EU turu Caldia A? Kui Jaapanist tellisid, siis mudel peaks ikka olema ju Caldia 2014. Sellele sobib üsna kindlasti RCS pool.

Info
18. märts 2015 14.16 #6246 tamma
Ridiculous, ma praegu ei leidnud õiget linki, aga kas neil varupoolidel mingit genratsioonide sobivuse piirangut ei olnud. Kusagilt on nagu mälupilt lehest, kus oli ilusti ära toodud, et milline pool, mis aasta mudelile ja mis suurusele sobib. Et ei olnud päris nii, et 2 generatsiooni vanale certatele ja uuele läheb sama jne.

Ceemic, ei ole Caldia. Exist 2505 on. Mis on nüüd uus suurus ja mudel line-upis. Mulle küll tundub, et peaks suuresti olema samas suurusjärgus vana 2506-ga, aga tehnikavõhikuna ei oska küll välja lugeda, mida, palju muudeti.

Info
18. märts 2015 14.26 #6247 Ridiculous

Info
18. märts 2015 14.55 #6248 ceemic

Info
18. märts 2015 15.02 #6249 tamma
Tänud. Ceemicu lingilt näha ka seda salapärast washerit, et ühtede puhul teda on vaja ja osade puhul mitte. Natuke selgem nüüd.

Info
22. märts 2015 17.16 #6273 Vertu
Sain sellise mänguasja kätte, Caldia SHA.

Tundub igati mõnus rull, homme võtan süütuse temakselt.
Lisatud failid:

Info
22. märts 2015 17.52 - 22. märts 2015 18.02 #6274 ceemic
Kust tellisid?

Viitsid sa "plahvatuspildi" pealt vaadata (või võimalusel scannida ja saata), kus sellel rullil laagrid asuvad? Huvitaks, kus need 3 lisalaagrit võrreldes "tavalise" Caldiaga on pandud.