Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 4 weeks ago #6275 by Vertu
Nägin et üks laager on pooli sees, siduriseibide all. Teine laager võlli otsas, vedrutraadist luku all, kohe näha kui pool maha võtta. Kolmanda lisalaagri asukohta ei suutnud kiirel vaatlusel piltide järgi tuvastada. Kui sul tõsine huvi võin lasta plahvatuspildi skännida ja saata.
Estfishingust võtsin koos muu kolaga.
More
9 years 4 weeks ago #6276 by ceemic
Kolmas on äkki rootori mutri sees, kummitihendi all. Või siis on looga rulliku sees 2tk ühe asemel.

More
9 years 4 weeks ago #6277 by Vertu
Vat pildide järgi seda tuvastada ei suuda. Skeemidel need kaks kohta sarnased.
More
8 years 11 months ago #6373 by Mart1n
Odavama otsa rulli jutt...
Lugesin teema algusest lõpuni ilusti läbi, Teil kõigil siin väga ilusad ja kallid rullid, aga kahjuks selliseid nö. keskklassi või odavama otsa rulle mainitud pole. Ma teen nüüd otsa lahti :) Kahjuks pole mul võimalik väga palju kulutada, üritaks jääda 40€ või max 50€ juures pidama. Ise olen vaadanud kahte rulli, lant.ee lehelt Okuma Ceymar C-30 ja salmo.ee-st DAIWA LAGUNA E 2500A
Oskab keegi neid kahte rulli kiita-laita? Näitajad räägivad Okuma kasuks, suurem arv laagreid ja kaalult kergem. Daiwat käisin ma nädalavahetusel Salmos näppimas, tundus suhteliselt kvaliteetne tükk olevat. Jättis palju sümpaatsema mulje, kui kõrval olev Catana.
Rull läheks 2.7 ridvale ja suuremate röövkalade püüdmiseks, põhiliselt merikas ja haug.
Võib julgelt lisada ka omapoolseid soovitusi! :fish:
More
8 years 11 months ago #6374 by STF
Pole hullu, minu meelest pole vaja kalapüügivahenditega üle pigutada, veel vähem nende pärast häbeneda. Muidugi on hea, kui saad väiksema raha eest korraliku asja. Mul pole olnud ühtegi spinningurulli, mis maksaks üle 100 euro (tõsi, hiljuti ostsin ühe Ambassadeuri, aga see on vähe teine teema), kuid ega selle pärast pole kalal käimata jäänud, ka kotti olen saanud üht-teist panna. Pettuma olen pidanud vaid ühes Abu-Garcia rullis (alla 50 euro), mis kippus lagunema ja pärast kolmanda eksemplari tõrkumist loobusin uuest garantiirullist ning küsisin raha tagasi. Mu viimase aja lemmikud on Spro rullid, nende seas on ka Sinu hinnapiiris suhteliselt korralikke asju. Näiteks selline: www.fishing-mart.eu/sklep/en/spro-perfor...a17-p250-k12190.html
The following user(s) said Thank You: JimBob
More
8 years 11 months ago #6375 by Jeekim
Muretsesin endale 90-date lõpus Laguna esimese variandi. Hea rull, oli umbes 5 aastat kasutuses, töökorras siiani, ühe korra vaid kerija rullikul laagrit vahetanud. E-mudelit kahjuks ei tunne, kuid kindlasti iga rull tahab regulaarselt hooldamist.
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum