Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
9 years 2 months ago #6086 by Reamees Ahven
Ma olen ka käies tähele pannud, et idas olen täitsa üksi. Kolm neli korda olen põhi kohtades patrullinud, vesi
kohati täielik unistus, aga kedagi peale minu ei ole näha olnud. Homme plaan jälle nautlema minna.
Timo - sain Mikult ühe paki ken sawadasid, tahad eraldan sulle mõned? Mingi aja tagant peab neid vahetama.
Mul oli alguses 4-5 kalaga nii, et mis otsa tuli, see kaldal käis. Aga siis hakkasid konksud väsima ja hakkasid ka ära minema. Nüüd panen ainult värsketega.
More
9 years 2 months ago #6128 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Eile õhta panin plaani paika, et prooviks seda suuremat kala tabada. Viimase jõekatripi alamõõduliste kalade mõju võib psüühikale jälje jätta.
Esimene tunnike ida pool möödus rannikut kammides päris kiiresti. Oli mitmeid toredaid "võtte" kivide poolt, mis korraks pulssi kiirendasid.

Lõpuks ka kotikala: L52


Rohkem lugemist: minugakalale.blogspot.com/2015/02/merikas-s33.html
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, aapua, ceemic, Jeekim, elmerike

More
9 years 1 month ago #6140 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna sai koos Elmeriga uus käik ette võetud. Kotikala ei saanud, kuid saagiks kahe salavõrgu peale üks lest + üks võõras lant. Värdjad elukad, need röövpüüdjad! Põlved tuleks neil läbi lasta ja siis maratoni jooksma!

Pikemat lugemist: minugakalale.blogspot.com/
The following user(s) said Thank You: elmerike
More
9 years 1 month ago - 9 years 1 month ago #6145 by ake87
Replied by ake87 on topic Meriforelli hooaeg 2015
Eile, 3,3 kg puhast rõõmu Saaremaalt.

Attachments:
Last edit: 9 years 1 month ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: hannes, timo, elmerike
More
9 years 1 month ago #6150 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Sellise hõbedase pildi peale tuleb Reamees Ahvenal nüüd uuesti spinna võtta ja rekord üle lüüa. Mina näen unes ainult selliseid :lol:
More
9 years 1 month ago #6213 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna oli aeg piiratud ja sain ühe hommikuse püügi teha loetud tundide jooksul. Vesi ilus, kerge laine, tuul ka briisina puhumas - olemine nagu postkaardil. Kahjuks ei toimunudki midagi. Sai lihtsalt looduses viibida. Eemal ühest sügavast august helkis miskit punakat vastu. Haakisin oma landi kolmikuga seda paika kuni midagi jäi ka konksu taha. Pole ise varem sellist lanti näinud. Konksuks üheharuline ja lõksu küljes oli tiba nööri. Puhastasin konksu ära ja proovisin sellega edasi püüda. Lendab hästi, kerimisel sellise laisema mänguga. Ehk mõned teadjamehed teavad, kelle toodanguga tegu on ja kas keegi üheharulise konksuga merikat üldse on püüdnud?





Terv
Timo
Attachments:
Time to create page: 0.159 seconds
Powered by Kunena Forum