Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 11 months ago #6406 by aquarjux
Replied by aquarjux on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna öhtul

siis tsitres oli kala ilma. L63 seekord. kala käes ja siis hakkas kallama taevast.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, aapua, egert001
More
8 years 11 months ago #6407 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015

Mart1n wrote:

Ma jätkan pöörel+lõks komboga püüdmist. Mulle ikka meeldib lante vahetada ja uus sõlm enne igat püügikorda on nagu nii "kohustuslik." Lõksu seisukord on silmaga kergelt jälgitav, kui ongi oma omadusi kaotamas, siis vahetan välja. Pöörla sisse kahjuks ei näe...


mina kasutan ainult pöörlat - lantidel on rõngad, pöörla-rõnga omavaheline ühendamine/lahtiühendamine on 10-15 sek (kui just käed väga jääs pole :) ) - on ainult 1 potentsiaalne failure-point, pöörel+lõks comboga on 2 punkti :)

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6422 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
Eile (01.05) L77 / 4,06 kg


Attachments:
Last edit: 8 years 10 months ago by wingsuit.
The following user(s) said Thank You: hannes, aapua, elmerike, egert001, aquarjux, O.R
More
8 years 10 months ago #6423 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Võimas. Mul täpselt sama spinna ja rull, võtsin kohe kätte ja üritasin suurust ette kujutada. Homme hilisõhtuks peaks Hiiumaale jõudma ja karta on, et esmaspäeva varahommikul piitsutan juba merd. Selliseid poste lugedes on need viimased päevad ikka eriti vaevalised mööduma.
More
8 years 10 months ago #6424 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Selline elukas nõuab peale pildi ikka juttu ka juurde :woohoo:
More
8 years 10 months ago #6429 by raikoj
Replied by raikoj on topic Meriforelli hooaeg 2015
Eile pidime sõbraga varahommikul merele minema. Kahjuks magasin sisse ja kui mere äärde jõudsin, oli sõbral 3,2 kg merikas juba kotis. Landiks oli tal sinise vildikaga ärasoditud hõbedane. Ise lasin ühe alamõõdulise tagasi. Siis tuul tõusis ja pidu sai läbi. Pommitasin veel õhtuni, paar korda käisin ka ujumas. Päeva aitavad veel praegugi meenutada päikese käes ära põlenud kõrvad.
The following user(s) said Thank You: elmerike
Time to create page: 0.247 seconds
Powered by Kunena Forum