Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 8 months ago - 8 years 8 months ago #6940 by timo
Replied by timo on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mu viimane käik sai valitud ühele lõigule kell 5 hommikul, mis nõuab auto kohast ikka jupp maad marssimist mööda tihedat metsa c 3 km. Tavamiselt ma üritan laulda kõva häälega kogu tee "Jää vabaks Eesti meri, jää vaabaks Eesti pind, siis tuisku ega tormi jne" kõik salmid ja ref ilusti järjest. Õnneks pole seni üksi loom ega kalamees endast märku andnud :woohoo:

Lisamärkusena, enne jõele lähenemist lõpetan laulu! Lauluvalik seepärast selline, et näitab meelsust! (floorale ja faunale)
Last edit: 8 years 8 months ago by timo.
More
8 years 8 months ago #6941 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Pagana Sven sõnas ära. Saabusin hommikul, pilk Kalaportaali ja duši alla. Ja muidugi tuli kohe puuki kõhult rebida..

More
8 years 8 months ago #6942 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Loodame, et oli 1 neist tervetest puukidest siis :)
timo - kõva häälega laulmist harrastan ka mina :D
More
8 years 8 months ago #6943 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mina lisaks laulmisele ka tantsin. Ballett "Luikede järv" pidavat olema parima karusid peletava toimega. Mul muidugi ka kehaehitus selline, et suvalised tantsusammud tulevad lõdva randmega... :D
More
8 years 8 months ago #6944 by srs
Replied by srs on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ahah, nüüd linkis mul ära. Müttasin suve esimeses pooles ühel põltsu lisanirel ja õhtuhämaruse saabudes hakkasin lagendikule jõudma. Maastik nagu seal ikka - soo, karud ja muud inimsööjad ümberringi. No ja siis seal lageda serval keegi hirmusti hakkas korisema, ragisema ja mütaki mütaki mu poole jalutama. Ehmusin koledasti ära esiti, et nüüd on mu päevad loetud ja ceemic leiab ehk aasta jooksul mu pleekinud kondid sealt, puu najalt. Sina see olid siis hoopis, oleks võinud laulu ka lisaks tantsule lahti lasta, oleks kahlad seest puhtaks jäänud ;)
More
8 years 8 months ago - 8 years 8 months ago #6945 by JimBob
Replied by JimBob on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ühesõnaga pean endale jahipoest korraliku pussnoa ja mingi pipragaasi muretsema :D
Aga minupuhul oligi mulle üllatuseks see, et kui tavaliselt metsloomad väldivad kontakti inimesega siis tookord tegelased hoopis tulid lähemale.
Last edit: 8 years 8 months ago by JimBob.
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum