Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 9 months ago #6783 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ei kasuta kahva mugavusest, mida vähem kola kaasas seda lihtsam nagu Svennugi mainis. Välja tõsta muidugi oleks kahvaga mugavam, kuid enamus kalade lahtipääsemisi on toimunud minul siiski kauguses, kus ka kahvast poleks abi. Kui kala lõpused pole juba landist raskelt vigastada saanud, siis ka käega saab teda kahjustamata vabastada.
More
8 years 9 months ago #6784 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kusjuures ei meenu endalgi neid olukordi, kus kahvast oleks olnud abi, et kala kätte saada. Kui kala otsast läheb siis üldjuhul ikkagi suhteliselt kiirelt, peale rabamist. Kui juba otsas on, siis ta juba otsas ka on.

More
8 years 9 months ago #6785 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Svennu,ma ei tea,kas see on teiste mõttemaailmas sobramine,aga ma lihtsalt analüüsisin ennast ja kuna arvan,et ma teistest haigetest ei erine,siis mule tundus,et ainus põhjus miks kahva kaasa vedada,oleks otsa tulnud trofeekala kiiresti,ilma erutavate sööstudeta,liigse närvikõdita, kiiresti kahva ja oma kontosse saada. :)
More
8 years 9 months ago #6786 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Head inimesed, kas on kellelgi ette jäänud youtubes mõnd hääd leechipyygi tehnikat näitavat videot? Otsides leian ainult kaanidega püüdmise õpetusi :)
More
8 years 9 months ago - 8 years 9 months ago #6787 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma konkreetset video välja tuua ei oska, aga proovi otsida leechi asmel woolly buggerit. Sama asi, aga tina peata... :)
Tehnikas midagi keerulist ei ole, oluline on kerimise ajal ridva otsaga kergeid nõkse teha, et leech liiguks jõnksudes. Eks leechi prod täpsustavad, ma olen suhteliselt roheline ja alles alustasin leechiga püüki.
Last edit: 8 years 9 months ago by Mart1n.
More
8 years 9 months ago #6788 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
wingsuit
Ega leechipüügi tehnika väga palju erinegi tavalisest jigitehnikast. Lisan veel korra juba paar aastat tagasi "youtube"-st siia Kalaportaali lingitud jigitehnika, mis ka leechile sobib:
The following user(s) said Thank You: wingsuit
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum