Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 7

More
9 years 9 months ago #5042 by oss
Replied by oss on topic Jõeforell vol. 7


Mul esimene hooaeg forellindusega tegeleda. Pärast sellist saaki forellijõest tekkis mõte teemat arendada - et kas ei tuleks meil ka haugipüük nendes jõgedes vabaks lasta. Ühest küljest on kahju hauginolke tagasi lasta, teisalt ei tahaks neid ära ka korjata. Või ei ole see mingi probleem? Mida vanemad spetsid arvavad?
Attachments:
More
9 years 9 months ago #5043 by jalak
Replied by jalak on topic Jõeforell vol. 7
Mul pani haug forelli jõest koos leechiga minema.Esimene kontakt kalaga üldse,kui olen leechitanud.epic

More
9 years 9 months ago #5044 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 7
Eks neid hauge ikka vahel satub hulka, loomulik kadu. Mina vabastan nad alati...mõned üksikud korrad kui mõõdus haugi ära võtan.
Ma muidugi ei tea, mida tähendab mõiste "forellijõgi"...ju siis pole "forellijõgi" kui selline saak on :p eks seal elab muudki.
More
9 years 9 months ago #5045 by jalak
Replied by jalak on topic Jõeforell vol. 7
Aga jah,nii kui lasin leechil põhja vajuda,siis kergem tõmme(vesi rinnuni või rohkem selles augus) ja otsas. Süda jättis lööke vahele,et tohoh,nüüd küll suurim forka otsas,mis kunagi külge jäänud. Kui pinnale ujus,siis oli haug(kae perra) ja väljatõstes kukkus otsast koos leechiga. Pettumust muidugi oli,aga selline see forkapüügi business juba on :D
Suurim mis nädalavahetusel kaldale sain oli L35 ja see ujub edasi kenasti.

Peab mingit minivikatit kaasas tarima hakkama. See kõrge rohi muudab kopraaugud ikka eriti ohtlikuks(:
Ei tahaks küll järgmisi trippe hakata "vasakujala reedeks" tituleerima
More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #5046 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 7
Kahvateema jätkuks leidsin paar huvitavat arutelu:
midcurrent.com/experts/good-trout-release-practices/
forums.ozarkanglers.com/topic/12751-land...ith-your-bare-hands/

Forelli saab paljakäsi välja võtta ka sel moel:
www.boomclips.com/videos.aspx/video~old_...Hands/People_videos/

Ossile teadmiseks, et siin foorumis on ka haugipüügiteema. Võid vihjata, kus see hea haugikoht asub, püüaks isegi vahelduseks.
Last edit: 9 years 9 months ago by STF.
More
9 years 9 months ago #5047 by Metsniit
Replied by Metsniit on topic Jõeforell vol. 7
STF, see püügimetoodika (omapärane), millele sa viitad, sobib ainult oma kodutiigis. :lol: :lol:
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum