Foorum

lock Meriforell vol. 2

Info
30. detsember 2013 00.07 #4146 Jeekim
Jeekim vastas teemale Meriforell vol. 2
Mõõda Trabucco jämedus üle. Olen Trabuccoga sarnast jama kogenud. Hiljem mõõtmisel ilmnes, et on üle 15% poolil kirjasolevast jämedam.
Teema on lukustatud.
Info
05. jaanuar 2014 21.26 #4177 unemati001
unemati001 vastas teemale Meriforell vol. 2
Tervitused! Ja head uut aastat!!! Sai täna käidud ja ka kala näpitud, koguni kahte. Esimene u. 35cm oli ja teine l-42, mõlemad elavad edasi oma kena elu. Ei taha mitte suuremaid tulla, ainult pisikesi annab. Aga kuni ilm lubab nii kaua tuleb takka panna ehk tuleb siis ka suuremaid.
Edu teistele!
Teema on lukustatud.
Info
06. jaanuar 2014 09.53 - 06. jaanuar 2014 09.53 #4178 hannes
hannes vastas teemale Meriforell vol. 2
Ka mul eile idas 40 cm merikas tagasi ja suuremat ei trehvanud. Kala oli paras paksuke ja võttis jälle valge-kollane-musta Stripperit.

Ilm oli mõnusalt soe, vesi täiesti klaar ja kalamehi hulgim.
Teema on lukustatud.
Info
08. jaanuar 2014 18.09 #4192 raikoj
raikoj vastas teemale Meriforell vol. 2
Täna olid ideaalsed tingimused üle pika aja. Läksin sõbraga täiesti uue koha peale. Kohe alguses nägin kuidas suur kala landile järgi tuli, aga ta isegi ei proovinud lanti võtta. Kuna pole ammu sellist looma näinud, siis võttis põlvist nii nõrgaks, et oleks peaaegu kivilt maha kukkunud. Veidi hiljem natuke eemal oli kaks kala otsas, aga mõlemad said minema. Üks oli kindlasti alamõõduline, teine selline võib-olla. Sõbral käis käest läbi viis kala, aga vaid üks läks kotti ja nägi veel viit kala, aga kuidagi loiud olid kalad. Päeva lõpus otsustasin ühele neemele ronida, aga lained olid kohati nii hullud, et mängisid minuga nagu ma oleksin poi. Õnneks oli ujumisvest seljas, sellegi poolest oli pärast kummaski kummikus pangetäis vett. Vihaga piitsutasin veel natukene, aga enne pimedat läks tormiks. Sõbra kala pidin ikkagi ise koju viima, sest ta hakkas mõtlema, et kui ta naine ei tea, et ta kalale läks, siis oleks kodus raske seletada lõhkise kõriga meriforelli päritolu.
Teema on lukustatud.
Info
11. jaanuar 2014 19.12 #4197 hannes
hannes vastas teemale Meriforell vol. 2
Nagu mitmetel teistel saatusekaaslastel, siis ka mul täna idas suur null. Kolm kohta sõitsime läbi, vesi selge kuid kala njetu.

Enne pimedat sai ka üks värskendav ujumine ära tehtud (Y)
Teema on lukustatud.
Info
11. jaanuar 2014 20.18 #4198 aapua
aapua vastas teemale Meriforell vol. 2
Tegelikult oli vesi suht ilus jah. Hakkame siis aga negatiivseid asju välja tooma: tuule keeras päeva jooksul itta = ilmamuutus. Paar päeva puhunud läänest ja põhjast ning tõi külma pindmise vee randa = vahet pole mis muutus. Ilm keeras miinustesse ja lumi maas = taas ilmamuutus. Janiiedasi. Noh, et põhjendada, miks jälle kott tühjaks jäi... Ehkki väike valguskiir mul endal oli: täpselt teise viskega kargas ühe meetri kaugusel minust landi otsa kõva 30-35 sentine tegelane. Sekund hiljem lahkus sama ootamatult, kui tuli. Ja edasi kuni õhtuni täisvaikus.
Teema on lukustatud.
Info
12. jaanuar 2014 11.55 #4199 neutral
neutral vastas teemale Meriforell vol. 2
Ma ka 1 neist saatusekaaslastest :)
Teema on lukustatud.
Info
12. jaanuar 2014 13.23 #4200 sven862
sven862 vastas teemale Meriforell vol. 2
Siin peaks kohe valikvastused olema kui 0 ring on olnud :)
Teema on lukustatud.
Info
25. veebruar 2014 09.41 #4391 budvar
budvar vastas teemale Meriforell vol. 2
Kas keegi rohuneeme tipus käinud on? või kuidas hetkel selle kalaga on. väljas juba päris soe.

Laenuta paat, haagis ja päästevestid meilt.
Info leiad WWW.PAADILAENUTUS.EU
Teema on lukustatud.
Info
25. veebruar 2014 10.14 #4393 aapua
Rohuneeme kohta ei oska öelda, aga kui nädala sees vähe rohkem päikest näitab, siis järgmise nädalavahetuse ma asendan jões turnimise merepüügiga.
Teema on lukustatud.
Info
27. veebruar 2014 09.20 #4402 budvar
Sai Kaberneemes käidud 25.02 viis tundi kajakiga veepeal aga ei midagi.

Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
27. veebruar 2014 09.45 #4403 aapua
Tänahommikune info Tallinnast läänest: üks alamõõduline kätte saadud (ja muidugi ka vabastatud).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: budvar
Teema on lukustatud.
Info
27. veebruar 2014 10.09 #4404 budvar
Siis tuleks ka välja ennast ajada. Plaan siis meremõisa minna.

Teema on lukustatud.
Info
03. märts 2014 13.01 #4442 melka
melka vastas teemale Meriforell vol. 2
Tere. Eile kella 10 paiku Saaremaalt alamõõduline L45. Vesi oli kristallselge ,ilm sombune ja kerge tuulega. Vise oli lainetesse ja sügavuseks ca. 1.2 m. Lant Aimar Rintsi hõbelilla, kerimine aeglane.
Teema on lukustatud.
Info
05. märts 2014 18.42 #4451 melka
melka vastas teemale Meriforell vol. 2
Täna Häädemeeste kandis 4 tundi loopimist ja 0. Vesi ilus,selge aga maatuul .
Teema on lukustatud.
Info
05. märts 2014 19.30 #4452 raikoj
raikoj vastas teemale Meriforell vol. 2
Täna 4 kontakti, kuid neist vaid üks oli kindlalt mõõdukala. Natuke jääb kripeldama, sest veidi oma rumalusest ei saanud teda otsa. Sõbral oli vähemalt 11 kontakti, millest mõned olid ikka väga suured, kuigi enamus alakad.
Teema on lukustatud.