Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 3 months ago #4197 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Nagu mitmetel teistel saatusekaaslastel, siis ka mul täna idas suur null. Kolm kohta sõitsime läbi, vesi selge kuid kala njetu.

Enne pimedat sai ka üks värskendav ujumine ära tehtud (Y)
More
10 years 3 months ago #4198 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Tegelikult oli vesi suht ilus jah. Hakkame siis aga negatiivseid asju välja tooma: tuule keeras päeva jooksul itta = ilmamuutus. Paar päeva puhunud läänest ja põhjast ning tõi külma pindmise vee randa = vahet pole mis muutus. Ilm keeras miinustesse ja lumi maas = taas ilmamuutus. Janiiedasi. Noh, et põhjendada, miks jälle kott tühjaks jäi... Ehkki väike valguskiir mul endal oli: täpselt teise viskega kargas ühe meetri kaugusel minust landi otsa kõva 30-35 sentine tegelane. Sekund hiljem lahkus sama ootamatult, kui tuli. Ja edasi kuni õhtuni täisvaikus.

More
10 years 3 months ago #4199 by neutral
Replied by neutral on topic Meriforell vol. 2
Ma ka 1 neist saatusekaaslastest :)
More
10 years 3 months ago #4200 by sven862
Replied by sven862 on topic Meriforell vol. 2
Siin peaks kohe valikvastused olema kui 0 ring on olnud :)
More
10 years 2 months ago #4391 by budvar
Replied by budvar on topic Meriforell vol. 2
Kas keegi rohuneeme tipus käinud on? või kuidas hetkel selle kalaga on. väljas juba päris soe.

Laenuta paat, haagis ja päästevestid meilt.
Info leiad WWW.PAADILAENUTUS.EU
More
10 years 2 months ago #4393 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Rohuneeme kohta ei oska öelda, aga kui nädala sees vähe rohkem päikest näitab, siis järgmise nädalavahetuse ma asendan jões turnimise merepüügiga.
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum