Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 4 weeks ago - 10 years 4 weeks ago #4638 by timo
Replied by timo on topic Meriforell vol. 2
Eile oli ilm täpselt sama, mis nädal tagasi ja otsustasin minna sama koha peale kus eelmise nädala L65 välja sikutasin. Kohale jõudes oli paik inimtühi vaatamata fantastilisele ilmale. Otsustasin proovida lillat Andi Ikkoneni käsitöölanti ja anda Sveni landile puhkepäeva. Poes maksis c 12 euri aga huvi pärast ostsin. Omapärana täheldasin, et sellise kiirusega, nagu ma Sveni lanti kerin, vajus Andi lant sügavamale veekihtidesse ja käis ka päris sügavates kohtadeski vastu kive.

Rõõm oli tõdeda, et kala oli täitsa kodus. c pool tundi loopimist ning ilus poiss otsas, kes korralikult vastu hakkas. Kaldale lähemale jõudes aga tuli tõdeda et ilmselt alamõõduline. Oligi L47, läks kasvama, ei hakanud teda kiusama ja pildistama. Siis käis veel üks tegelane otsas, kes kahjuks lahti pääses. Järgiujumisi oli väga palju, tulid lausa nina alla ja nägin neid palja silmaga. Ei saanudki aru, miks nad lanti ei võtnud??? Hiljem mõtlesin ikkagi Sveni raudvara missioonile saata kuid kalal oligi suu lukus ja punkt. Ujus järgi aga ei võtt!

Püügipäeva iseloomustab alljärgven pilt B)


Muidu oli mõnus olemine ja enesetunne hea, et kala olemas oli. Lantide võrdluses pugema ei hakka aga Sveni omaga meeldib mulle rohkem püüda!
Edu kõigile piitsutajatele!
Attachments:
Last edit: 10 years 4 weeks ago by timo.
More
10 years 2 weeks ago #4716 by neutral
Replied by neutral on topic Meriforell vol. 2
ons keegi viimasel ajal käinud ja kuidas saagid??

More
10 years 2 weeks ago #4725 by raikoj
Replied by raikoj on topic Meriforell vol. 2
Olen käinud, aga saake ei ole. Samas on kuulda, et siit-sealt ikka üksikuid saadakse.
More
10 years 2 weeks ago - 10 years 2 weeks ago #4728 by elmerike
Replied by elmerike on topic Meriforell vol. 2
Elu esimene, viiendal püügikorral. Laupäeval Tallinnast läänes. Siiamaani käinud kord ühe, kord teise sõbraga, kord üksi. Ei ühtki tonksu ega muud, mida võiks kontaktiks nimetada. Arvasin et olen lootusetu juhtum ja valmistasin ennast ja koduseid jonnakalt järgmisteks nulliringideks ette.

Seekord siis õnneks teistmoodi. Alustasime sõbraga 7-8 vahel ja peale paari püügitundi käis tonks, arvasin, et konks lõi kivisse aga ei... Tundsin, et elu on landi otsas. Nägin ka küünla ära. Peab tunnistama, et ega rohkem aju ei fikseerinud, adrekas möllas ikka korralikult. Õnneks oli kallas lähedal, sõber abiks ja sai ta ilusti kätte, kuigi käristas vahepeal kivide vahele peitu ikka ka. L52-53, ca 1,5 kg.


Nüüd jääb üle kahlades auk ära lappida ja loota, et järgmisel korral juba kala otsa tulles ise ära ei keera ja oskaks väheke teadlikumalt teda väsitada/mängitada. Sigahea tunne igaljuhul :cheer: Kursavend Aabul õigus - olen müüdud mees nüüdsest...
Attachments:
Last edit: 10 years 2 weeks ago by hannes.
More
10 years 2 weeks ago #4729 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Ilus algus, õnnitlused! Rõõm kuulda, et kalapüügi pisik on ka vana head tuttavat nakanud :)
The following user(s) said Thank You: elmerike
More
10 years 2 weeks ago #4730 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Nonii, õnnitlused! Kordan üle, nüüd oled omadega prses! Kui 2 nädalat merele ei saa, hakkab käsi öösel kahtlased tõmblevaid liigutusi tegema ja puha...
The following user(s) said Thank You: elmerike
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum