Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4363 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Jõeforell vol. 5

Katkise sabaga võitleja läks tagasi vette omale uut saba kasvatama. Mõlemad kalad siis L- 40 kopikatega..



Lisan ka siia omalt poolt mõned pildid ja veidi juttu. Avapauk oli kohustuslikus korras 1 veeb. Kalu on siiani käest käinud läbi üsna palju. Mõõdus kalu ka. Mingit hullu"kolli" pole veel taltsutada suutnud, aga selliseid kilo kalu on pääsenud küll. Viimati sai ühele isegi " pai" teha ja siis otsustas lahkuda. Viimased kolm käiku on olnud nn suurekala lõikudele, aga SEDA õiget pole veel kohanud. Püük lennukaga ja WB-dega. Lemmikuks siiani oliivi värvi. Töötab küll! ;)
Attachments:
More
10 years 2 months ago #4367 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 5
Täna juhtus siis selline kummaline lugu, et sai ka üks kala koju toodud. Polnud teab, mis hiiglane ja proffid ilmselt naeravad välja aga minu jaoks siiski rekord: L42; 890gr. Võrreldes senitabatud rihmadega oli see ikka parajalt pontsakas juba. Ühe L37 lasin tagasi, kuigi ka see oli päris heas toitumises minu meelest.
Loodus on ilus, vesi vesi suliseb, putukad ronivad lumele, ämblikud askeldavad. Tundub, et ka vees kaladele on toitu rohkem liikuma hakanud ning ka nende elu-olu aktiivsemaks muutunud.

More
10 years 2 months ago #4368 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
Ma ei usu, et keegi sind välja naerab. Igaüks ju peab kusagilt alustama! L42 ju ilus kala :) Õnnitlused rekordi puhul.
More
10 years 2 months ago #4369 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Mina arvan, et L-42 on juba väga tegija ja naerda ei ole selle üle kohe kindlasti mõtet.! Õnne rekordi puhul.
More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #4374 by Rainer
Replied by Rainer on topic Jõeforell vol. 5
Eile sai kudeplatside juures veits kalu vaadatud ja tundus, et kala alles koeb. Vähemalt osad isendid keerasid ennast küliti ja siputasid...

On see võimalik, et kala alles koeb? :huh:
Last edit: 10 years 2 months ago by Rainer.
More
10 years 2 months ago #4375 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 5
Prandi?
Time to create page: 0.279 seconds
Powered by Kunena Forum