Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Trossid ja lõksud!

More
12 years 6 months ago - 11 years 10 months ago #843 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
Minu uus lemmik pöörlaga landilõks . Mõõtmetelt väike, suhteliselt tugev, mõistliku hinnaga ja kuna landi vahetamiseks ei pea lõksu lahti tegema, siis eeldan ka vastupidavust.
Last edit: 11 years 10 months ago by raikoj. Reason: muutunud lingi aadress
More
12 years 6 months ago #935 by unemati001
Jah SALMOst saadavad trossid ja landilõksud minugi arvates töötavad. Vististi mingi Lucky John nende landilõksude pakikese peal kirjas oli, neid igas suuruses saada ja ka pöörlate arv lõksul erinev osad saada ka kolmega. Trossid aga vist lahtiselt müüdi, need millega ma rahul, head tugevad ja peenikesed.

More
11 years 10 months ago #2375 by kalamees17
Mul on küsimus , kas ahvena püügiks võib tross jääda ?
More
11 years 10 months ago #2376 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
võib ikka ega ahvenat see ei sega ja ega sa ei saa ka kindel olla,et seal ainult ahvenad.
More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2379 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
Kui seda eesti keeli lõksuks nimetatakse, siis vaieldamatult kõige parem on selline:



Väga tugev ja lihtne !
Last edit: 11 years 10 months ago by Mark0.
More
11 years 10 months ago #2382 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
Väikese landiga püüdes on alati parem trossita püüda, sest siis mängib lant paremini. Samas riskid sellega, et kui haug "kogemata" otsa tuleb, hammustab ta liini puruks ja võid landist ilma jääda. Mina ise püüaksin trossita ja riskiksin.
Time to create page: 0.109 seconds
Powered by Kunena Forum