Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Trossid ja lõksud!

More
11 years 10 months ago #2385 by Vertu
Replied by Vertu on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
See kas ahvenapüügil trossi kasutada või mitte selline küsimus millele ühest vastust anda ei saagi. Kõik oleneb kus püüad, mis landiga, suur haugi võimalus on jne. Praegusel ajal saada tegelt igasugu ülipeeneid ja pehmeid trosse ja muid haugi hambale vastu pidavaid vahe lülisid, nii et seda väikse landi mitte mängimist pole vaja ka karta.
More
9 years 7 months ago #5498 by Rlk
Replied by Rlk on topic Vastus: Trossid ja lõksud!
Mind huvitab tõsiselt, miks osad kalamehed eelistavad poe trossidele ise valmistatuid? Kas need on vastupidavamad, säilitavad paremini landi mängu või on lihtsalt maitseasi? Ise olen kasutanud poe omi (viimased paar aastat Lucky John`i X-Twitch) ja seni rahul. Mulle vähemalt tundub, et X-Twitch`iga saab leotada nii plekki, voblerit kui ka väikest või keskmist jerki. Samas tundub ka vastupidav, vähemalt minul pole õnnestunud veel trossi purunemise tõttu landist ilma jääda. Hea meelega loeks teiste eelistusi ja põhjuseid.

More
9 years 7 months ago #5499 by STF
Replied by STF on topic Trossid ja lõksud!
Need Lucky Johni omad on täitsa head, olen ka neid kasutanud. Ostsin läinud sügisel prooviks sõlmitavat trossi ( www.wakefishing.com/en/products/accessor.../jawline-wire-leader ) ja võin ka seda kiita. Eeliseks on see, et saad ise valida trossi pikkuse ja meelepärased lõksud-pöörlad. Sõlmimise asemel olen koostamisel kasutanud väikseid vaskhülsse, trossiotsa tõmban hülsist kolm korda (edasi-tagasi) läbi.
More
9 years 7 months ago #5500 by Rlk
Replied by Rlk on topic Trossid ja lõksud!
Jah, trossi pikkuse valiku võimalus on pluss. Samas on minu arust neid x-twitche (ja kindlasti ka teisi marke) 5cm sammuga saada.
More
9 years 6 months ago #5521 by -woofer-
Replied by -woofer- on topic Trossid ja lõksud!
Kas keegi neid 100tk pakis hiina trosse ka kasutanud on ja kuidas kogemused?
More
9 years 6 months ago #5544 by Madis
Replied by Madis on topic Trossid ja lõksud!

Rendering Error in layout Message/Item: Using $this when not in object context. Please enable debug mode for more information.
Time to create page: 0.213 seconds