Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Trossid ja lõksud!

More
7 years 9 months ago #8272 by Vertu
Replied by Vertu on topic Trossid ja lõksud!
Läheb see Visioni materjal krussi ka? Mul ammusest ajast mingi halli värvi trossi materjal mida saab ka keerutades ja kuumutades ühendada, samas materjal ise selline et kohe kaardus ja krussis.
More
7 years 9 months ago #8273 by Karlil
Replied by Karlil on topic Trossid ja lõksud!
Eks ta natukene ikka kurssi läheb ja konksu taha jäädes on ka pisut mälu sees, aga seni olen Visioni trossiga rohkem rahul kui valmistoidanguga. Suurim eelis on see, et saab komponendid ise valida ja kiiresti sobiva trossi asemele teha.

More
7 years 9 months ago #8278 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Trossid ja lõksud!
www.motonet.ee/et/toode/542477/Fortress-...40-mm-12-kg-5-m-rull
Täiesti arvestatav trossimaterjal isevalmistamiseks. Olen aastaid kasutanud. Ei hakka haugi hammas peale, ei kihardu, alati saab sõrmede vahel libistades sirgeks, ei vaja mingeid hülsse, sest on lihtsalt sõlmitav nagu tamiil või nöör.
More
6 years 4 months ago #9602 by Rainer
Replied by Rainer on topic Trossid ja lõksud!
Vaja oleks 0,4-0,5 mm sisemise mõõduga hülsse trosside valmistamiseks. Ise leidsin ebayst ja mujalt ainult 0,6 mm ja suuremaid. Ehk keegi saab jagada mingit netipoe linki, kus väiksemaid hülsse ka müüakse. :)
More
6 years 4 months ago #9604 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Trossid ja lõksud!
Välisdiameetrid Savage Gearil ja Mustadil vastavalt 1 ja 1,2. Mustadil 1,2 puhul soovitatud 0,45 - 0,55 trossile. Kas need sinule siis ei sobi?
www.hongkong.fi/fi/haku?searchTerm=puristusholkit
More
6 years 4 months ago #9605 by Rainer
Replied by Rainer on topic Trossid ja lõksud!
Mul oleks vaja hülssi, mis oleks 0,4-0,5 mm sisemise dieameetriga, ehk siis 0,20mm ja 0.25mm trossile.
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum