Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 9 months ago #288 by oinz
Väga aktuaalne teema. Sai järve ääres veedetud 2 ööd ja kolm päeva. Selle ajaga läits kaotsi: Käku kaabu, minu polaroid prillid, minu läpakas sai paadis vett ja enam pilti ette ei võta, käku telefon ültes töölepingu ülesse, üks unn, minu elektronkaal sai vett ja andis kah otsad. Kala ei saand. Oli tore :D:D Ei hakka seda tripi parem südame tervise huvides rahaks arvutama :D
More
12 years 9 months ago #289 by DJ JoYsTiK
Mul oli siuke pisike purk kus mul olid vahest ussid sees ja kõike muud sööda manti. Aga kuna eile sai järvekese ääres kalal käidud ja liigutud päris palju ühest kohast teise siis unustasin purgi järve äärde kuskile koos maisiga selle sees. Ilmselt saab järgmine kalaline sealt kohe võtta ja püüda :D Või siis kui ise sinna satun siis saan edasi püüda.
Aga päris ilma jäin viimati spinningust, mille lant otsustas vees kuskile kinni takerduda ja seda sikutades pooleks minna, ehk siis pool spiningi ritva+tamiili jupp+tross+kummilant :D

More
12 years 9 months ago #290 by Eufoorik
õngeritv, tross koos kummikalaga :side:
More
12 years 8 months ago #313 by aapua
...juba see pealkiri võtab silmad märjaks...

Viimased pärlid on vast 2,7 m superfast ja 2-12 gr ridva ots, mis võsas otsad andis ja mu "superhea" mikado rull... See oli juba algusest peale peavalu, eile saatsin ta lõplikult ja valjuhäälselt nah..i. Ostsin uue. Suht odava, pole siis kahju kui samuti peldikuks osutub. Aga loodan, et on siiski asi.

PS. Piraajas nimelt praegu lõpumüük, saab suht hea hinnaga asju kätte. Ja nagu praktika näitab, kui on mõistlik allahindlus, on ka ostusoovid. Ehkki midagi vaja ei lähe, ikka jätad mõne raha maha - kuidas sa jätad odava asja ostmata!
More
12 years 8 months ago #321 by Haugivana
Mingi kuri haug viis mu professori ära. Olin loll, et ei kasutanud trossi. See oli kallis lant, sest olin sellega päris palju kala saanud ja see oli kaua mul olnud.
More
12 years 8 months ago #413 by fookuspookus
Jäin rullist ilma! DAMi oma oli. Omast lollusest muidugi. Tulin kalalt ja oskasin rulli kaldale paati unustada. Hommikul tuli äkki meelde.......uni nagu pühitud, jooksin vaatama äkki on alles. Ja läinud ta oligi.

Kala ka too päev ei saanud. Üldse jube sitt päev oli.
Time to create page: 0.137 seconds
Powered by Kunena Forum