Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 4 months ago #1336 by ubinas
Selged pildid. Ma jõele selle landiga ei jõudnud, järves valmistas igatahes pettumuse.
More
12 years 4 months ago #1337 by Mark0

ubinas wrote: Selged pildid. Ma jõele selle landiga ei jõudnud, järves valmistas igatahes pettumuse.


Ei maksa lanti süüdistad. Loodus ei käi sinu meele järgi, vaid vastupidi ;)
Teinekord ei võta kala ka kõige paremates kohtades nn kõige paremate lantidega.

More
12 years 4 months ago #1338 by ubinas
Ei, ei süüdistagi. Mulle see lant meeldis, nii välimus kui ka mäng. Seepärast ongi kahju, et ta enne põhja jäi, kui suutsin taga tegusid teha. Seepärast uurisingi, et kas kellelgi toimis ja kus. Võibolla rebin ta omale uuesti ligi. Vot selles asi. Aga see selleks.
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #1346 by pehkucho
Mul on plaanis see aasta mitte midagi kaotada ja see ei tähenda kalal mittekäimist :cheer:
Last edit: 12 years 4 months ago by hannes.
More
12 years 4 months ago #1378 by ubinas
Suured eesmärgid! Praegu minu arust just suht palju lante vetevanale jääb. Kaldad on tugevalt üleujutatud ja vesi vägagi sogane. Lepakännud ja pajuvõsa tüükad on just mõnusad hasarditekitajad:) Need on madalamas osas üleni vee all ning sogase vee tõttu ei näe neid ka prillidega isegi. Seepärast ise praegusel ajal ainult kummilutte loobin ja sedagi ilma trossita. Landikadu on paratamatu, kuid selline null aeg on praegu ja niisama ka kodus ei viitsi passida. Loomulik kadu sel juhul.
More
12 years 4 months ago #1384 by Mark0
Viimase kolme korraga 4 trossiga 8/0 konksu koos tinaga kohalike paadimeeste köitesse jätnud :S
Time to create page: 0.159 seconds
Powered by Kunena Forum