Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 4 months ago #1318 by hannes
Sain viimati oma vanast-heast spinnast lahti, lant jäi puu otsa kinni ja suht lahja tõmbamise peale lendas 3-ks (!) jupiks.

Siin artiklis vähe juttu sellest, kuidas selliseid juhtumisi paremini vältida:

www.kalaportaal.ee/kuidas-hoida-ara-spinningu-murdumist
The following user(s) said Thank You: Mark0
More
12 years 4 months ago #1319 by ceemic
Emajões jigides on landikadu üsna tavaline, seega kummilutude põhjajäämist ei arvesta.
Küll aga meenub umbes kuu tagune juhus, kus kaldast möödakihutav paat mu spinnalt poolitäie head PowerPro nööri mõne sekundiga maha tõmbas. Õnneks jõudsin veel niipalju reageerida, et suunasin ridvaotsa paadile järele, et ritv terveks jääks.

More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #1320 by pehkucho

ceemic wrote: Emajões jigides on landikadu üsna tavaline, seega kummilutude põhjajäämist ei arvesta.
Küll aga meenub umbes kuu tagune juhus, kus kaldast möödakihutav paat mu spinnalt poolitäie head PowerPro nööri mõne sekundiga maha tõmbas. Õnneks jõudsin veel niipalju reageerida, et suunasin ridvaotsa paadile järele, et ritv terveks jääks.

Siis vast kadu väga suur ei old :cheer:
Last edit: 12 years 4 months ago by hannes.
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #1322 by ubinas
Viimati jäin ilma landist, tavalaks ühesõnaga. Viimane vise veel enne kojuminekut ja nagu reegliks kujunenud juba on, saab siis kala või kaotab landi. Seekord jäi peale see viimane võimalus. Kala ma selle landiga ei jõudnudki saada, keegi on saanud?
www.lant.ee/savage-gear/prey/prey-perch-11-5cm-18g.html
Last edit: 12 years 4 months ago by ubinas.
More
12 years 4 months ago #1323 by ceemic

pehkucho wrote:

ceemic wrote: Emajões jigides on landikadu üsna tavaline, seega kummilutude põhjajäämist ei arvesta.
Küll aga meenub umbes kuu tagune juhus, kus kaldast möödakihutav paat mu spinnalt poolitäie head PowerPro nööri mõne sekundiga maha tõmbas. Õnneks jõudsin veel niipalju reageerida, et suunasin ridvaotsa paadile järele, et ritv terveks jääks.

Siis vast kadu väga suur ei old:cheer:

Noh, oma 150m võis olla...
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #1324 by hannes

ubinas wrote: www.lant.ee/savage-gear/prey/prey-perch-11-5cm-18g.html

Kuulen sellist mõistet nagu "hõljuv" lant esimest korda :dry: Mida selle hõljumise all silmas peetakse?

ceemic wrote: Küll aga meenub umbes kuu tagune juhus, kus kaldast möödakihutav paat mu spinnalt poolitäie head PowerPro nööri mõne sekundiga maha tõmbas.

Emajõe peal on see tõesti suur probleem, mingid omaarust ässad vennad kimavad oma paatidega ja paljudel on kalameestest nii poogen, et ei suvatse kiirust maha võtta. Meil oleks ükskord laine peaaegu üle telgi serva löönud ühe sellise pooletoobise pärast. Tonkadest ilmajäämine on seal suht tavaline asi.
Last edit: 12 years 4 months ago by hannes.
Time to create page: 0.131 seconds
Powered by Kunena Forum